Afera oryginalne systemy :/

Wszystko to co nie pasuje do poniższych działów.

Czy byli u was sprawdzac oryginalnosc systemu??

Czas głosowania minął pn lut 19, 2007 11:05 am

tak
0
Brak głosów
nie
2
100%
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
Gordon1994
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 06, 2007 7:20 pm

Afera oryginalne systemy :/

Post autor: Gordon1994 » pt lut 09, 2007 11:05 am

Ostatnio bylo glosno o tym ze policja i prokurator chodzą po domach i sprawdzają oryginalnosc systemu :D mój kumpel w to nie wiezyl ale ja wolalem nie ryzykowac paru lat bez kompa wiec kupilem ten system....... i wszystkie przegrywane plytki poszly do skrytki :D podobno oni namiezali tylko ludzi z netem ale ten problem mnie juz nie dotyczy co o tym myslicie??
Zesłał ich Pan na Ziemie by siali zamęt i zniszczenie . @@@@@

Obrazek

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pt lut 09, 2007 5:59 pm

Z tego co mi wiadomo to tak. Odwiedzają osoby, które mają neta.
Kiedyś słyszałem, że dane takie mają min. od firm świadczące usługi dostępu do neta ale nie tylko. Jeśli np ściągasz z programów P2P to musisz się liczyć, że twój num IP zostanie wpisany na liste kolejnych osób, które zostaną sprawdzone na posiadanie nielegalnego oprogramowania.

harry203

Post autor: harry203 » pt lut 09, 2007 6:11 pm

Miesiąc w miesiąc panowie na niebiesko odwiedzają np. TP i pobierają wykas Kolesi którzy nagminnie naginają transwer albo wykupują go w nieziemskich ilościach.

Machidiel

Post autor: Machidiel » pt lut 09, 2007 7:29 pm

A ma ktoś jakies oficjalne dane, czy tylko to co powiedział kolega kolegi od swojego sąsiada? O tym o czym wy mowicie słyszałem juz przynajmiej z 10 róznych wersji które widze ze sie powielaja. Jedyne przypadki odnotowane o których mi wiadomo to zamkniecie huba w Koszalinie i dosc poważne konsekwencje dla własciciela, zamkniecie strony warezowej tez łebków z pomorza i wpadka 2 znajomych za piraty ale to z innej bajki. Chyba nie za wiele.

Awatar użytkownika
Gordon1994
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 06, 2007 7:20 pm

Post autor: Gordon1994 » pt lut 09, 2007 8:02 pm

hehe no u mnie nie byli ale jak to sie mowi "przezorny zawsze ubezpieczony" wole nie ryzykowac obok mnie chodzili ale tak to nie widzialem.......
Zesłał ich Pan na Ziemie by siali zamęt i zniszczenie . @@@@@

Obrazek

ODPOWIEDZ