Węże

Jeżeli interesujesz się zwierzętami, lubisz o nich rozmawiać to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Pati9

Węże

Post autor: Pati9 » śr lip 12, 2006 4:37 pm

Wielu ludzi twierdzi ,że węże są okropne ,poślizgłe i są stwożonymi zabujcami.Ja uważam ,ze węze są piękne i tak naprawde nie są zabujcami tylko muszą mieć pożywienie czyli mięso nobo niezjedzą sera.A konsają ludzi tyko ze strachu o własne życie i w obronie własnej.Co wy sądziecie o wężach:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Ostatnio zmieniony śr lip 12, 2006 4:38 pm przez Pati9, łącznie zmieniany 1 raz.

Illea

Post autor: Illea » śr lip 12, 2006 6:19 pm

Hmy...jeżeli wiedziałabym, że wąż jest niejadowity, to może bym się go nie bała, ale jeśli by był...to już gorzej. Zgadzam się, że kąszą ludzi
tyko ze strachu o własne życie i w obronie własnej
Niektóre węże są naprawdę piękne, ale od tych wielkich wolę znajdować się w bezpiecznej odległości. :mrgreen:

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr lip 12, 2006 6:56 pm

Ja mialem ostatnio padalca - qmpel mi z gór przywiozl, ale nie chcial nic jesc, wylazil z pojemnika i chowal sie miedzy ksiazkami na polce i ugryzl mnie gdy go wzielem na reke :-/ wiec go wypuscilem niech sie nie meczy ...

kirke

Post autor: kirke » śr lip 12, 2006 7:09 pm

Pati9 pisze:Co wy sądziecie o wężach :?:
zapoznałąm się dzis z bardzo fajnym zaskrońcem 8-)

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr lip 12, 2006 7:39 pm

zaskroniec nie jadowity to kiedys na wycieczce w gorach bralem takiego ziomka na rece :mrgreen:
Ostatnio zmieniony śr lip 12, 2006 7:40 pm przez MARDOK, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt lip 25, 2006 12:07 pm

Ja kiedyś trzymałam węże na rekach ale to były takie 2 malutkie.

greenka

Post autor: greenka » wt lip 25, 2006 9:13 pm

A ja na szyji...ale to już taki większy okaz :-)

Nepeta Cataria

Post autor: Nepeta Cataria » sob wrz 23, 2006 4:30 pm

nie tyle uważam węże za coś oślizgłego (bo wizualnie mnie nie rażą specjalnie), ile po prostu nie lubię trzymać w domu czegoś, czego nie można swobodnie puścić po mieszkaniu, spać z tym w jednym łóżku, pogłaskać itd. wąz to dla mnie takie coś do ozdoby + straszenia gości. poza tym - nie zniosłabym gdybym musiała karmić węża żywymi gryzoniami (a przecież bywają takie gatunki węży, które trzeba tak karmić).

Herr.S

Post autor: Herr.S » czw maja 03, 2007 7:53 pm

Gdy byłem mały, obejrzałem "Anakondę". Strach do wielkich węży ciągle we mnie tkwi..

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » czw maja 03, 2007 9:40 pm

skoro temat odgrzany - węże budzą we mnie zarówno obrzydzenie jak i strach
Life hurts...

ODPOWIEDZ