Chomik, lepszy samiec??

Jeżeli interesujesz się zwierzętami, lubisz o nich rozmawiać to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Chomik, lepszy samiec??

Post autor: izka101 » czw mar 13, 2008 5:19 pm

słyszałam że podobno samce są lepsze np. nie są tak bardzo agresywne jaki samiczki , i właśnie mam zamiar kupić sobie chomika dżungarskiego i czy lepszy jest samiec czy samiczka???
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pt mar 14, 2008 6:12 pm

Hmmm. . . też słyszałam nie raz, że samce są o wiele spokojniejsze, ale miałam kiedyś dwa chomiki dżungarskie (bodajże), samca i samiczke i byłó właśnie odwrotnie. Samiczka była spokojna i przyjazna, a samiec to taki dzikus. . .
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » pt lip 11, 2008 7:15 pm

To wcale nie jest powiedziane ze samiec bedzię lepszy.Wiele zalezy od charakteru chomika..Najlepiej jak bedziesz kupywała chomika i pani ci będzie brała z akwarium to niech ci wezmie takiegho który nie boi sie panicznie tej reki , nie ucieka i nie gryzie.A tak na marginesie to polecam ci chomiki syryjskie..To sabardzo łagodne chomiki i przekonałam się o tym juzs nie raz.Ja aktualnie mam chomika syryjskiego i dzungalskiego . Te dzungalski mnie gryzie itd..A ten syryjski obojętnie co mu nie zrobie nigdy mnie jeszcze nie ugryz i to nie moj pierwszy chmoik syryjski. W sytuacji koleznake te zzawsze bylo poodbnie.To są bardzo przyjacielskie chomiki :))) p[ozdro

Awatar użytkownika
milena22
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 14, 2009 12:16 pm

Post autor: milena22 » pn gru 14, 2009 12:22 pm

Każde zwierze jest inne,nie ma to ze samiec lepszy,tak mysle

Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

Post autor: dolly » sob kwie 17, 2010 12:08 pm

moim zdaniem samiczka :mrgreen: Ja zawsze miałam samca takie jaja duże mają ;-)

I widać ich jajka bardzo dobrze, jak są już starzy. Pewnie juna nie odróżniasz samca od samicy
Ostatnio zmieniony sob kwie 17, 2010 12:15 pm przez dolly, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » sob kwie 17, 2010 12:11 pm

Ja zawsze miałam samce, i wcale nie mają dużych jajek, w sumie prawie im nic tam nie widać.

ODPOWIEDZ