Jak zarobić pieniądze? Oto sposób:

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
Robert_K
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 12, 2009 5:19 pm

Jak zarobić pieniądze? Oto sposób:

Post autor: Robert_K » pn sty 12, 2009 5:24 pm

PRZECZYTAJ!!!!

Dołącz do systemu "Mini Kasa"


Ta strona zarobi dla Ciebie od 4000 do 15000 zł!
Zamykając ja "wyrzucasz" ta kwotę.

Jeśli grasz w LOTTO to lepiej sprawdź nasz system. Jest pewniejszy!

Nie przejmuj się ze tekst jest troszkę długi! Warto przeczytać!

To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie

potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym

udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut!

Oplacalo sie.). Ten sposob wymyslil Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na swiecie, ktory w dodatku nie ma pracy... i

tak sie rozeszlo az trafilo do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to latwe i proste, ale Jeśli nie masz teraz 5 minut zeby

spokojnie o tym przeczytać zapisz ta strone i wroc kiedy bedziesz miec czas: ) Tak wiec pomysl czy warto sie troszkę

zaangazowac zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiac 15000 zl lub wiecej).

To zalezy od Ciebie. Gdy opowiedzialem o tym kolegom, wysmiali mnie... A jednak wzialem w tym planie udział. Pomyslalem,

przeciez wystarczy jedna osoba abym odzyskal moj wkład. A potem to juz czysty zysk nie robiac przy tym nic. Moi znajomi

wyciagneli sie jak zobaczyli moje konto, a mowilem od razu wejdzcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami sa nieufni. Hehe,

teraz sie z tego smieja. Jak sobie przypomne ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zreszta mi tez geba opadla

jak zobaczylem konto! A moje konto wciaz roslo i dalej rosnie. Jak tak dalej pojdzie zostane milionerem z jednego

internetowego biznesu - czy jest to mozliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osob musi ciezko pracowac by utrzymac

dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziekuje teraz temu, kto wyslal mi ta wiadomosc i przedstawil mi

ten pomysl, dziekuje ze naklonil mnie do tego, aby zrobic jeden maly skok w bok od szarego zycia i zainwestowac pieniadze po

to by wlozone - pracowaly dla mnie - a nie ja na te pieniadze. Nigdy nie zarobilem mniej niz 14 000 zl z kazdej okazji.

Teraz udowodnie Ci, iz jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawac! Nie potrzebujesz rozmawiac o tym z

przyjaciolmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, Jeśli jestes niesmialy(a) to problem masz z glowy - bo

nie musisz miec bezposredniego kontaktu z drugim czlowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma reke na pulsie moze osiagnac sukces i

wzbogacic sie o kilkadziesiat tysiecy zlotych. Jeśli wierzysz, ze każdy ma swoje piec minut to po prostu zrob krok po kroku

tak jak jest to napisane ponizej! To Twoja szansa na zmiane Twojej przyszlosci!

To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniedzy przez Internet w tak KROTKIM czasie.

OK. to zaczynamy, bo sie rozgadalem. Ten program dziala i niewazne z jakiego kraju jestes albo w jakim przebywasz. NIE wazne

ile masz lat. I na dodatek NIE bedziesz potrzebowac specjalnej wiedzy lub talentu.

Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku (najlepiej z mozliwoscia obslugi przez Internet, ale nie koniecznie),

- Okolo 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

Jezeli masz chociaz 13 lat, to mozesz zalozyc swoje wlasne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuje ci mBank. Wejdz na

http://www.mbank.com.pl/ i znajdz oferte izzyKonto. Zobaczysz, ze majac zaledwie 13lat mozesz miec juz wlasne prawdziwe konto

w banku.

KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, zeby zarobic musisz cos od siebie dac! Wiec pierwsze co musisz zrobic to

zainwestowac TYLKO 5 ZL. Jak mowi Robert T. Kiyosaki- "Jeśli nic nie zainwestujesz - nic wiekszego nie zyskasz!". Im szybciej

zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiac z powiekszajaca sie rzesza ludzi! Tak wiec, przelej 5 zl na PIERWSZE znajdujace

sie ponizej konto bankowe z notka mowiaca (tytulem):

"Prosze, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
lub
"Dobrowolna wplata na system Mini-Kasa"



CHCE, ZEBYS WIEDZIAL(A), ZE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zl na pierwsze konto z ponizszej listy, to mozesz juz sie szeroooko usmiechnac smile. Nie

wiem czy wiesz, ale juz czerpiesz z tego programu wielkie korzysci. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:


1. Nr konta: 59 2030 0045 1130 0000 0727 1200

2. Nr konta: 87 1940 1076 5501 8698 0000 0000

3. Nr konta: 71 1020 4926 0000 1802 0051 2509

4. Nr konta: 61 1240 1431 1111 0010 1187 7993

5. Nr konta: 16 1240 2294 1111 0010 2034 8978


PAMIETAJ! Wplac 5 zl na konto nr.1 i jako nazwe odbiorcy wpisz "xxx" ze wzgledu na ochrone danych, a jezeli dobrze

przepiszesz numer konta to pieniadze i tak dojda!



KROK 2

Gdy juz przelales 5 zl na konto znajdujace sie na 1. miejscu listy (wraz z Ta dodatkowa notka - TO BARDZO WAZNE!), nastepna

rzecza, ktora musisz zrobic to zrobic kopie tej strony (tekstu na niej zawartego),pozniej konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5.

miejscu) dopisz swoje konto przesuwajac konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJE,

PONIEWAZ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BADZ ZACHLANNY! Robisz to wszystko po to by wyslac ten caly tekst ponownie

(korzystajac z twojej ksiazki mailowej albo reklamowac na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobilem) do np. 40 osob

(zapamietaj, ze 40 osob to dobra liczba do wzbogacenia sie, ale mozesz zareklamowac to w darmowy sposob w Internecie przez co

wiecej ludzi to zobaczy i mozesz wiecej zarobic!

POTRZEBUJESZ DOWODOW? Tutaj sa przykladowe 4 osoby, oczywiscie NIE sa to wszystkie, ktore braly udział w tym programie i

ktore zainwestowaly nic innego jak 5 zl i 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspanialy plan! Zrobilem wszystko co mi poradziliscie z jakies 3 tygodnie temu i co prawda nie udalo mi sie uzbierac 15

000 o ktorych mowiliscie, ale te 9 135zl tez mnie powalily, a jest jeszcze tydzien!"

Tomasz Watorek, Warszawa

Czesc. Tu Justyna! No coz, co moge powiedziec? DZIEKUJE BARDZO BARDZOOO MOCNO wyslalam 40 maili tak jak mowiliscie i w sumie

zapomnialam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzylam w to, a te 5 zlotych to jeszcze nikogo nie uratowalo. Ale jak

zobaczylam moje konto po kilku tygodniach to sie zalamalam! W tym dobrym znaczeniu! Bylo tam prawie 15 000 zlotych! I jak ja

to teraz wydam tak szybko? Przeciez za kolejnych 30 dni bede miec tego wiecej! Dziekuje jeszcze raz!"

Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

"Bylem zaskoczony kiedy zobaczylem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazlo sie 9 440zl. Na poczatku myslalem, ze

to jakis blad wkradl im sie do kompow. Ale potem wyplacilem pieniadze i kupilem sobie super kompa! Nareszcie! Dzieki, dzieki,

dzieki!"

Ryszard Bodler, Gdansk

"Mam 14 lat i wzialem udział w tym planie (dla scislosci mam konto w banku od 13 lat), powysylalem maile, zrobilem strone i

ogolnie zapomnialem o tym. Po miesiacu sprawdzalem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadlem z krzesla. Na moim

koncie bylo ok. 15000 zl (bylem wtedy tak podniecony, ze zapomnialem dokladnie ile bylo wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo

dziekuje!"

Marcin Kosztyn, Bialystok

Kilka miesiecy temu, każdy z tych ludzi robil dokladnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytal to i sie zastanawial.

A tutaj troszkę matematyki:

Kiedy wyslesz swoje maile (lub rozpowszechnisz ta strone w inny sposob, bedziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po

to by zarobic powazne pieniadze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniedzy z roznych powodow, ktore

wytlumacze ponizej. Jak dlugo bedziesz wysylac ta wiadomosc do ludzi, ktorzy beda zainteresowani programem, mozesz spodziewac

sie, ze srednio odpowie na nie 25% ludzi. Ale badzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, ze tylko 12,5%, dla utrudnienia.

Gdy wyslesz 40 maili do roznych osob, mozesz spodziewac sie ze 5 z nich zrobi dokladnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym

razem twoj numer konta przesunie sie na 4 pozycje. Wtenczas juz będzie o tym programie wiedzialo 200 osob (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli sie 25 (12.5% z 200=25), wiec dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosa Twoj numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, mozesz spodziewac sie, ze udzieli sie 125 osob (12.5% z 1000=125), wiec dalsze 5000 maili (125 x 40)

podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liscie.

A z tych 5 000 ludzi, mozesz spodziewac sie 625 osob, ktore sie udziela (12.5% z 5000=625), wiec kolejne 25 000 osob (625x40)

podniesie TWOJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJE!

I teraz, z 25 000 ludzi, mozesz spodziewac sie, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty bedziesz

na 1 miejscu! Wiec dostaniesz: 15 625 zlotych! (3125 x 5zl).

Wiec, jak Twoj numer znajdzie sie na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twoj czas na to by zbierac pieniadze! Przez

serie 30 dni, te pieniadze beda wyslane przez kilka tysiecy ludzi tak jak Ty to zrobiles!



Powodzenia, PROSZE, nawet Jeśli sie nie zdecydowales(as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZE!

Malo, kto wierzy ze mozna tyle zarobic, ludzie sa bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne,

a te 5 zl "zaryzykowac" to nie duzo. Dlaczego w cudzyslowiu? Bo jezeli zrobisz to co bylo napisane wyzej, nie ma zadnego

ryzyka! Tylko zyski!

Zachecam Cie jeszcze raz do wziecia udzialu w tym wspanialym planie! Na pewno nie pozalujesz!

Osoby ktore beda oszukiwaly tzn. nie wplacaly 5 zlotych , a wpisywaly swoje numery kont beda ujawnione! Nawet nie będą się

tego spodziewały! Bardzo proszę podejść do sprawy poważnie i uczciwie, w końcu 5 zł. to żaden majątek, a w zamian można

naprawdę wiele zyskać! Gdyby każdy, kto czyta to ogłoszenie wpłacił w/w kwotę to rezultat jest prosty do obliczenia, będzie

szczęśliwym posiadaczem pokaźnej sumki.

Milej zabawy. Uczciwość to sens tej zabawy!

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » pn sty 12, 2009 5:40 pm

Przeczytałam całość, ale wydaje mi się to zbyt piękne aby mogło być prawdziwe.... Zresztą nigdy nie próbowałam takich rzeczy i nie mam przekonania....
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pn sty 12, 2009 11:50 pm

eee normalnie wpłacają na twoje konto ludzie którzy przyłączają sie do tego sznureczka, rzadna nowość... :-P
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » wt sty 13, 2009 2:24 pm

.... :-P I tak jakos nie czuję sie co do tego przekonana.... :-P :-P :-P
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » wt sty 13, 2009 10:14 pm

jak komuś to "pomoże" to niech tutaj na forum to potwierdzi :-D

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » śr sty 14, 2009 7:36 pm

Rosia to jest pic na wodę ;)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » czw sty 15, 2009 6:49 pm

Nooo domyślam się, ale gdybyś jednak ktoś to "sprawdził" to niech da znać:PP

Awatar użytkownika
miss_dream
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 22, 2009 10:16 am
Lokalizacja: DSR

Post autor: miss_dream » pt sty 23, 2009 9:50 pm

kurcze.. slyszalam o tym kiedys, znaczy kolezanka cos wspomninala ze sie ladnej sumki dorobila za 5 zl w necie ale nie myslalam ze gada powaznie.
Wyslylam wlasnie przelew, bo wydaje mi sie ze jest w tym jakas logika :D

To podaje chyba najbardziej aktualną liste, oczywiscie z moim nr konta na 5 pozycji :)
Może sie dziewczyny dacie skusic i kazda cos se uzbiera :D 5zl to raczej niewiele na dzisiejsze czasy :P

1. Nr konta 40 1020 5242 0000 2002 0204 5086

2. Nr konta: 55 1020 5242 0000 2602 0026 7773

3. Nr konta: 97 1020 5242 0000 2202 0203 5038

4. Nr konta: 81 1020 5242 0000 2102 0086 7689

5. Nr konta: 16 1240 2294 0000 0010 2034 8978
'Przeciwko ku*estwu i upadkowi zasad.'

Awatar użytkownika
agadam
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 18, 2011 6:41 pm

Re: Jak zarobić pieniądze? Oto sposób:

Post autor: agadam » ndz wrz 18, 2011 7:34 pm


Awatar użytkownika
Madsin
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 21, 2011 1:23 pm

Re: Jak zarobić pieniądze? Oto sposób:

Post autor: Madsin » śr wrz 21, 2011 1:33 pm

20 dollars 2 surf jest jednym z popularnych w świecie cashbarrem, jednak
wyróżnia się tym, że jest wypłacalny i oferuje większe możliwości
zarabiania od pozostałych.Z tego względu zdobywa coraz to więcej
zainteresowanych.Obecnie jest zarejestrowanych około 20 tyś osób i
dziennie przybywa około 150 - 250 nowych.

20 dollars 2 surf jest małym paskiem na monitorze komputera, w którym
wyświetlają się reklamy.Można go dowolnie przesuwać lub wyłączyć gdyby w
którymś momencie przeszkadzał.Zapewniam jednak, że szybko można
przyzwyczaić się do tego niewielkiego paseczka i nie przeszkadza nawet w
oglądaniu filmu, tym bardziej, że jego obecność na monitorze pozwala na
zarabianie pieniędzy.Zarabiamy tu w najbardziej prosty sposób, ponieważ
niczego nie musimy robić poza normalnym jak zawsze korzystaniem z
komputera podłączonego do internetu.

Płacone mamy za oglądanie reklam, na które wcale nie musimy patrzeć;
wystarczy, że pasek jest włączony.Nie musimy w nic klikać, nasza poczta
nie zostanie zasypana wiadomościami, które trzeba otwierać by cokolwiek
zarobić.

Gdy pasek jest włączony i korzystamy z komputera - naliczane są
punkty.Pasek "wyczuwa" naszą obecność przy komputerze (klikanie, ruchy
kursora).Punkty z początkiem następnego miesiąca zamieniane są na
dolary.Jeśli mamy już 20 dolarów, to możemy wypłacić.Niezbędne jest
posiadanie konta Pay Pal, którego utworzenie jest bardzo proste i nie
musimy robić tego od razu, można dopiero przed pierwszą wypłatą.20
dolarów jest to minimalna kwota do wypłaty(mniej nie można).Nie jest to
jednak wszystko co możemy tu zarobić.

W miarę jak wprowadzamy kolejnych uczestników - nasze zarobki wzrastają,
ponieważ od każdej wprowadzonej przez nas osoby otrzymujemy 10% wartości
jej zarobków, również od osób wprowadzonych przez naszych poleconych itd
aż do dziesiątego poziomu.Tylko od nas zależy ile osób wprowadzimy, nie
ma ograniczeń więc nie ma tym samym górnej granicy zarobków.

Poza normalnym naliczaniem punktów(z wyświetlania paska), otrzymujemy
też punkty za kliknięcia w nasz link referencyjny(można go ustawić np
jako opis gg lub na forach dyskusyjnych czy jako opis na n-k, a także na
"śledziku" i w swoim blogu).Jeśli ktoś posiada swoją stronę www - może
wstawić na niej banner i otrzymuje punkty za każde kliknięcie.Osoby
klikające na buxach i ptr mogą zamówić impresję bannera.W identyczny
sposób pozyskujemy poleconych, którzy zarejestrują się przez nasz link
referencyjny czy banner.Można też zachęcić osoby z rodziny czy znajomych
i podać im link referencyjny.Możemy wprowadzać też ludzi z różnych
krajów!

Czasem też (bardzo rzadko) otrzymamy wiadomość e-mail ogłaszającą
konkurs z nagrodami(zazwyczaj są to wycieczki zagraniczne).Możemy wziąć
udział w konkursie, ale nawet jeśli nie chcemy, to za samo otwarcie
wiadomości dostajemy sporą ilość punktów.

20 dollars 2 surf jest formą zarabiania "przy okazji", ponieważ nie
musimy w nic klikać ani też wykonywać innych czynności jak np w wielu
cashbarrach gdzie co pewien czas trzeba wpisywać kod potwierdzający, że
patrzymy na pasek.Tu po prostu korzystamy z komputera jak zawsze i samo
nam się zarabia.

Strona 20 dollars 2 surf jest przejrzysta i możemy na bieżąco
kontrolować stan naszych punktów, stan zarobionych pieniędzy oraz ile
mamy osób na jakim poziomie.Do dyspozycji też jest poczta czyli
możliwość komunikowania się z uczestnikami.Niedawno zostało uruchomione
forum, na którym można wymienić poglądy i uzyskać porady, jak również
zobaczyć dowody wypłat zamieszczane przez użytkowników z różnych
krajów.Oczywiście mamy swoją polską sekcję na forum.Z czasem strona
będzie też w j.polskim, ponieważ taką propozycję przesłaliśmy do
Admina.Obecnie poza francuskim i angielskim wprowadzono niemiecki i
hiszpański zgodnie z propozycjami uczestników z tych krajów.

Rejestracja jest bardzo prosta i polega na wpisaniu swojego adresu
e-mail, na który otrzymamy link do pełnej aktywacji konta.Po aktywowaniu
konta pobieramy i instalujemy cashbarr.Po jego włączeniu zaczynamy
zarabianie. Najpierw musisz wejść na link: !!!!!!!!!!! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=419709 !!!!!!!!!!!!!!!

OGROMNY PLUS: osoby, które zwerbujesz do ściągnięcia programu też oczywiście będą zdobywać punkty. A Tobie będzie przypisywanych tyle punktów, ile one zdobędą. Innymi słowy - zarabiają dla Ciebie 100% swoich punktów!DODATKOWO NA STAR OTRZYMASZ BONUS !!!!!!

ODPOWIEDZ