Czy liczby maja jakis wplyw na nasze zycie

Każdy z nas jest inny, na tym forum możesz pisać jak ludzie zachowują się w różnych sytuacjach...
Możesz tu dyskutować o wszystkim co jest związane z filozofią.
Wszystko co jest związane z religią - twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
katglu17

Czy liczby maja jakis wplyw na nasze zycie

Post autor: katglu17 » czw sie 31, 2006 9:41 pm

Pytanie w temacie... Czy uwarzacie ze liczba 13 jest pechowa a np. liczba 7 szczesliwa...

Moja szczesliwa liczba jest licza 24 i naprawde przynosi mi szczescie... co o tym myslicie
Ostatnio zmieniony pt wrz 01, 2006 6:51 am przez katglu17, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt wrz 01, 2006 6:54 am

Dla mnie nie mają one większego znaczenia. A w przesądy typu 13 piątek nie wierzę, że jest pechowy. Mi czasami w ten dzień przydarzały się bardzo miłe rzeczy. Dla mnie kązdy dzień jest nowy więc kalendarz nie ma jakiegoś znaczenia. Jeśli chodzi o konto w banku to liczba im większa tym szczęśliwsza :mrgreen:

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » pt wrz 01, 2006 9:22 am

Nie uważam, żeby liczby miały jakiś wpływ na nasze życie. W Ameryce np. nie ma 13. piętra :lol: Dla mnie to jest głupie, nie wierzę w przesądy.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt wrz 01, 2006 12:20 pm

Gdy miałem 8 lat mieszkałem w bloku nr 8 w mieszkaniu nr 8. Końcówka mojego numeru telefonu to 88. W tamtym okresie, moje siostra chodziła do VIII (słownie: ósmej) klasy. W dzienniku miałem przez całą podstawówkę nr 8.

Jak mi ktoś powie, że to przypadek, to chyba go wyśmieję ;)
Ostatnio zmieniony pt wrz 01, 2006 1:01 pm przez Sol, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

kirke

Post autor: kirke » sob wrz 02, 2006 5:43 pm

katglu17 pisze:Moja szczesliwa liczba jest licza 24 i naprawde przynosi mi szczescie... co o tym myslicie
moja też 24... od dnia urodzenia...,ale nie przynosi szczęścia... 24 miesjce tu, 24 tam... wolałabym 1 :evil:

nie wierzę w liczby :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob wrz 02, 2006 8:56 pm

Nie uważam, że liczby przynoszą szczęście albo pecha, ale paradoksalnie jestem przywiązany do 24 (widzę, że nie tylko ja urodziłem się 24 ^^).

greenka

Post autor: greenka » sob wrz 02, 2006 9:36 pm

Ja zawsze byłam związana z szóstką (ale nie mam na myśli ocen :-P ) Jakoś często pojawiała i pojawia się w moim życiu, ale nie wierzę że przynosi szczęście czy pecha. Tak jest również z 13 czy 7- nie mają dla mnie większego znaczenia.

kirke

Post autor: kirke » ndz wrz 03, 2006 12:13 pm

666- liczba szatana :mrgreen: uwielbiałam kiedyś szóstki....

wogóle ludzie mają jakiegoś chopla na punkcie cyfr i liczb... na przykład taka pozycja "69" :roll: a dla mnie to po prostu oznaczenie zodiakalnego raka :roll: :mrgreen:

Nepeta Cataria

Post autor: Nepeta Cataria » wt wrz 26, 2006 10:55 am

nie wierzę w numerologię, wpływ liczb na życie itd. nie jestem przesądna, więc trzynasty nie działa na mnie nawet w piątek. jak coś nie ma logicznego uzasadnienia, to do mnie nie trafia.

Lady_M

Post autor: Lady_M » ndz paź 15, 2006 3:17 pm

dla mnie liczby nie mają absolutnie żadnego znaczenia, nie przywiązuję do nich wagi.

zawsze dziwiły mnie osoby, które tak uparcie wierzą w numerologię, obliczają jakieś tam sumy, z daty swoich urodzin, przez coś tam dzielą i wychodzi im ich liczba, która niby ma powiedzieć jacy są.

choć gdy ostatnio oglądałam "grę w ciemno" (polsat) i pewna pani konsultowała się z kosmosem, jak twierdziła, żeby wybrać koperty w których jest dużo kasy i faktycznie takie wybrała to przyznam, że mnie zaintrygowała :lol:
ale stawiam raczej na przypadek

ODPOWIEDZ