więź z autem :P

Forum dla osób interesujących się samochodami, motocyklami i wszystkim co jest z nimi związane. Możesz tu również zamieścić fotografie.
Awatar użytkownika
martenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 8:44 am

więź z autem :P

Post autor: martenka » śr lut 02, 2011 2:28 pm

Czy waszym zdaniem samochody mają duszę? :) Istnieje coś takiego jak emocjonalna więź z własnym autem? Zastanawiam się jak traktujecie swoje autka, zwykły środek transportu czy może coś więcej? Rozmawiacie ze swoimi samochodami ?:D. Ostatnio widziałem na parkingu gościa, który błagał swoje auto, żeby ruszyło :P. Nie wiem czy on był pod wpływem czegoś, ale mówił raczej jak do żony, którą należy przeprosić za krytyczne słowa, niż kawałek blachy, który nie chce odpalić :D

Awatar użytkownika
korniszon
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 03, 2011 12:15 pm

Re: więź z autem :P

Post autor: korniszon » czw lut 03, 2011 12:20 pm

martenka pisze:Czy waszym zdaniem samochody mają duszę? :) Istnieje coś takiego jak emocjonalna więź z własnym autem? Zastanawiam się jak traktujecie swoje autka, zwykły środek transportu czy może coś więcej? Rozmawiacie ze swoimi samochodami ?:D. Ostatnio widziałem na parkingu gościa, który błagał swoje auto, żeby ruszyło :P. Nie wiem czy on był pod wpływem czegoś, ale mówił raczej jak do żony, którą należy przeprosić za krytyczne słowa, niż kawałek blachy, który nie chce odpalić :D
Czy maja dusze to nie wiem, ale jak sobie pomysle, ze czlowiek ma cierpliwosc do starego sypiacego sie grata to moze rzeczywiscie jest to objaw jakiegos glebszego uczucia;]. jedno jest pewne, nie nalezy nigdy traktowac auta lepiej niz kobiete, z ktora sie zyje. moga wyjsc z tego tylko problemy. z drugiej strony garbusek, christine czy te tanczace auta na parkingu wydaja sie zyc wlasnym zyciem ;] http://www.youtube.com/watch?gl=PL&v=ZzoIOG7-J8M

Awatar użytkownika
narkozaaat
Bywalec
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: pn lis 02, 2009 4:44 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: narkozaaat » pt lut 04, 2011 11:09 pm

Haha na pewno uczucia wzmagają się kiedy trzeba zapłacić za benzynę i ubezpieczenie :P

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: więź z autem :P

Post autor: kfiatek » śr cze 29, 2011 6:30 pm

ja jestem związana z moim samochodem, jakoś mi tak źle jak oddaje go do naprawy, dlatego wybrałam między innymi serwis Pol-Mot bo mają tam monitoring i można patrzeć co robią z samochodem :) no i mają oferty dla pań, dzięki którym czuje, że moje autko jest w dobrych rękach, jak coś to przesyłam link do mojego serwisu http://start.polmotauto.pl/pl/index

Awatar użytkownika
kris_de22
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:53 pm

Re: więź z autem :P

Post autor: kris_de22 » czw lip 21, 2011 10:00 pm

Ja się nie wiążę z samochodami, kupuję, jeżdżę z 10 lat, na szrot i nowy tzn. taki który ma z 4 lata :)

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Re: więź z autem :P

Post autor: tymek » ndz lip 24, 2011 8:49 am

przywiązać się można do wszystkiego :)
chyba sporo mężczyzn nadaje swoim samochodom imiona nawet :)

Awatar użytkownika
Lucek
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 20, 2011 9:38 am

Re: więź z autem :P

Post autor: Lucek » sob sie 20, 2011 10:16 am

Mimo, że to tylko rzecz można się przywiązać a z czasem mieć nawet sentyment do danego samochodu.
Wielu twierdzi, że samochody mają "duszę", ja jednak podchodzę do tego stwierdzenia ostrożnie ;)








driftujmy.pl

Awatar użytkownika
alakam1
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pt gru 14, 2012 10:46 am

Re: więź z autem :P

Post autor: alakam1 » pt gru 14, 2012 10:50 am

Kwestia podejścia. Moim zdaniem to my nadajemy znaczenie:)

Awatar użytkownika
Mateusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 17, 2012 4:18 pm

Re: więź z autem :P

Post autor: Mateusz » sob sty 26, 2013 9:04 pm

Nie wiem czy mają duszę, ale mnie trafia jak muszę zostawić samochód na jakimś niestrzeżonym parkingu. Wtedy czuję wyjątkową więź z autkiem. Inaczej jest jak zostawię na takim www.parkingokecie24.pl (strzeżony i zabezpieczony), wtedy mam spokój, przynajmniej w czasie wakacji. ;)

ODPOWIEDZ