Modne inspiracje :)

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Modne inspiracje :)

Post autor: goska » sob paź 23, 2010 2:14 pm

Czy staracie się ubierać zgodnie z modą? zgodnie z panującymi trendami? Gdzie szukacie nowych kolekcji, nowych inspiracji np. na obecną jesień 2010?
macie jakieś swoje ulubione salony odzieżowe?

Awatar użytkownika
Weronika19
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 8:18 am

Post autor: Weronika19 » czw lis 04, 2010 10:35 am

Ja raczej podążam za trendami mody. Lubie kupowac całe zestawy.

Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Post autor: Kaja » śr lis 17, 2010 3:28 pm

Lubie przeglądać prase kobiecą (ELLE albo Twój Styl); blogi modowe są fajne, zarówno polskie jak i zagraniczne no i portale plotkarskie.

na forach czasem jak dziewczyny piszą o swoich zdobyczach :)
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Post autor: goska » czw gru 02, 2010 1:30 pm

Weronika19 pisze:Ja raczej podążam za trendami mody. Lubie kupowac całe zestawy.
ja też lubię korzystać z gotowych zestawów. Tak jak ten... bardzo mi się spodobał. zestaw z nowej kolekcji Big star. Kupujecie u nich czasami?
Obrazek

Awatar użytkownika
sillencio
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 12:12 pm

Post autor: sillencio » ndz gru 05, 2010 12:39 pm

Nie lubie ubierać się z coraz to nowszymi trendami, gdyż uważam, że moda zeszła na psy.
Nasze życia wirują jak kule w bębnie totolotka.

Awatar użytkownika
Jo-lanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 6:52 am

Post autor: Jo-lanta » pt gru 10, 2010 7:43 pm

ja w poszukiwaniu inspiracji modowych przeglądam blogi dziewczyn, których pasją jest moda, to co trendy.

A jakie kolekcje i sklepy sa warte uwagi według was?
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Post autor: goska » pn gru 13, 2010 8:43 am

sillencio pisze:Nie lubie ubierać się z coraz to nowszymi trendami, gdyż uważam, że moda zeszła na psy.
wiesz co, podobnie myślałam jakiś czas temu, jak wszystkie młode dziewczyny miały na sobie to samo.. zero rozróżnienia.. zero inności. Ale zmieniłam zdanie właśnie jak zaczełęłam zwracać uwagę na dane kolekcje. Jednak trzeba znaleźć sobie "tę" markę, która będzie nam dyktowała w co się ubierać w daną porę roku. Ja wiele fajnych rozwiązań na różne okazje znalazłam właśnie w kolekcji Berlin. mnie się podoba i napewno nie jest to "to co noszą wszyscy".

A jakie kolekcje i sklepy sa warte uwagi według was?
zajrzyj sobie tutaj http://www.sklep.bigstar.pl/ może coś znajdziesz dla siebie w stylu miejskim.

Awatar użytkownika
Jo-lanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 6:52 am

Post autor: Jo-lanta » pn gru 13, 2010 7:41 pm

goska pisze:
A jakie kolekcje i sklepy sa warte uwagi według was?
zajrzyj sobie tutaj http://www.sklep.bigstar.pl/ może coś znajdziesz dla siebie w stylu miejskim.
widzę, ze Big Star odświeżył swój wizerunek nowa kolekcją. świetny jest ten styl vintage.

A widziałaś na żywo te kolekcję? czy ich jeansy nadal są tak dobre jaki kiedyś? bo mam klika par jeansów z przed kliku lat, i niedozdarcia są. Ciekawe jak teraz to wygląda, pokusiłabym się na zakup jeansów u nich.
Ostatnio zmieniony pn gru 13, 2010 7:41 pm przez Jo-lanta, łącznie zmieniany 1 raz.
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Post autor: goska » śr gru 15, 2010 8:52 am

Myślę, że to właśnie jeansy od wielkiej gwiazdy wiodą prym w kolekcji. Co do zdarcia nic się nie zmieniło... naprawdę są wytrzymałe.
widziałam na żywo,. wczoraj nawet jak byłam w realu weszłam do salony BS. Jest informacja że mają świąteczne ceny do 16 marca.
a na stronie info że wysyłka za 0zł :D

Awatar użytkownika
Jo-lanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 6:52 am

Post autor: Jo-lanta » ndz gru 19, 2010 9:05 pm

dość długo ta promocja jest, a powiedz mi czy teraźniejsza kolekcja z Big stara trwa właśnie do 16 marca, cos nowego planują wrzucić na swoje strony??
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.

ODPOWIEDZ