Erotyczne smsy

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Erotyczne smsy

Post autor: Vinona » pn mar 18, 2013 10:02 pm

Wysyłacie swoim mężczyznom od czasu do czasu erotyczne smsy? Ja jak się długo nie widzę ze swoim facetem i z utęsknieniem czekam na spotkanie, to lubię czasami podkręcić atmosferę takim sms-em, żeby potem było jeszcze przyjemniej. Mój facet bardzo to lubi i czasem na długo przed spotkaniem potrafimy prowadzić taką sms-ową grę słowną. A jak jest u Was? Robicie to czasem?

Awatar użytkownika
filigramek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt sie 19, 2011 6:33 am

Re: Erotyczne smsy

Post autor: filigramek » wt mar 19, 2013 7:37 pm

Mi z moim facetem tak nie wychodzi, często on sam zaczyna, ale ja jakoś tak się wstydzę i chyba nie działam odpowiednio na jego wyobraźnię. Odczuwam, że nie bardzo mu się to podoba :(

Awatar użytkownika
Kish
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 3:02 pm

Re: Erotyczne smsy

Post autor: Kish » wt mar 19, 2013 11:26 pm

Najważniejsze to pełne wyluzowanie, w końcu to twój chłopak, nie obrazi się jeżeli coś źle napiszesz ^^, co nie zmienia faktu że warto rozeznać się co go bardziej podnieca, hehe :)

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Erotyczne smsy

Post autor: kfiatek » śr mar 20, 2013 4:35 pm

hm to jestem jakaś niedzisiejsza, bo nigdy takich nie pisałam, aż poczytałam w necie jak to w ogóle robić itp. żeby nie wyjść tu w wątku na jakąś ciemniarę, a przy okazji natknęłam się na fajny artykuł:
http://www.oswieconakochanka.pl/blog/ja ... przez-sms/

hehe, może jednak zacznę pisać mężowi inne smsy jak odbierz dzieciaki albo obiad o 17 :)

Awatar użytkownika
Kish
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 3:02 pm

Re: Erotyczne smsy

Post autor: Kish » śr mar 20, 2013 11:50 pm

No proszę cały artykuł o pisaniu smsa, nigdy bym się nie spodziewał, ale jest to pozytywne zaskoczenie, bo całkiem fajne porady, wiele z nich można wykorzystać, hehe :)

Awatar użytkownika
LipStick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr lip 17, 2013 1:33 pm

Re: Erotyczne smsy

Post autor: LipStick » ndz lip 21, 2013 2:01 pm

Fajna sprawa, muszę spróbować z takimi smsami :)

ODPOWIEDZ