Denerwujący katar !

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Denerwujący katar !

Post autor: kfiatek » pn cze 11, 2012 9:43 am

Od dwóch tygodni codziennie rano budzę się z zatkanym nosem, przez dzień trochę przejdzie a w nocy znowu to samo. Najgorzej że mam go w sumie tylko w domu, co to może być? katar nie choroba, no ale ile można?

Awatar użytkownika
CYTRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sie 19, 2011 2:05 pm

Re: Denerwujący katar !

Post autor: CYTRUS » wt cze 12, 2012 7:48 pm

Sądzę że mogą to być pierwsze objawy alergii,nawracający katar jest bardzo uciążliwy.Niestety coraz więcej osób narzeka na katar-długi i uciążliwy.

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: Denerwujący katar !

Post autor: Vinona » śr cze 13, 2012 7:52 am

Mam ten sam problem :( tylko, że u mnie w dzień wcale nie przechodzi, ale cieknie mi z nosa non stop. Moja mama mówi, że to na pewno alergia, ale jakoś nigdy nie mam czasu wybrać się do lekarza, pewnie trzeba by jakieś testy alergiczne zrobić.

Awatar użytkownika
myszakisza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:08 pm

Re: Denerwujący katar !

Post autor: myszakisza » śr cze 13, 2012 3:12 pm

Niestety też wydaje mi się, że to alergia. Miałam to samo i nie chciałam iść do lekarza. Dużo czytałam w Internecie na temat alergii. Dużo można dowiedziec się z tej stronki leczsiezdrowo. pl. Najbardziej mnie zastanawia czemu teraz tak dużo ludzi się skarży na alergię. Co kogo nie spotkam to jakiś alergik.

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Denerwujący katar !

Post autor: kfiatek » śr cze 13, 2012 7:10 pm

o qrcze, nastraszyliście mnie z tą alergią, nawet mi do głowy nie przyszło... czyli coś w domu mam co mi nie służy, muszę sprawdzić co... a z tej stronki http://www.leczsiezdrowo.pl/ faktycznie można się wiele dowiedzieć, kupiłam sobie areozol jaki tam polecili i faktycznie czuję ulgę.

Awatar użytkownika
fryta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn gru 05, 2011 9:38 am

Re: Denerwujący katar !

Post autor: fryta » czw cze 14, 2012 10:41 am

Ale areozol nie wyzwoli cię z alergii, pomoże przetrwać jednak lepiej zbadać przyczynę kataru.

Awatar użytkownika
myszakisza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:08 pm

Re: Denerwujący katar !

Post autor: myszakisza » pn lip 09, 2012 3:33 am

Dodatakow jak byłam u lekarza to kazał brać mi euphorbium, na wizytę do alergologa miałam czekać miesiąc, więc chyba żebym nie wykitowała z tego kataru to dostałam ten lek, powiem, że całkiem dobrze działa bo nadawałam się do uczestniczenia w życiu, nie leciało mi cały czas z nosa i nie musiałam nosić koreczków z chusteczki w dziurkach:)

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: Denerwujący katar !

Post autor: Vinona » wt lip 10, 2012 8:16 am

Zapisałam sie już na testy alergiczne, idę za tydzień, póki co ratuję się wspomnianym aerozolem, naprawdę przynosi ulgę, nie mam uczucia zatkanego nosa, nie cieknie i nie prycham na okrągło.

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Denerwujący katar !

Post autor: kfiatek » ndz lip 15, 2012 6:20 pm

wiem, że krople do nosa nie wyleczą mi alergii, ale zaleczą objaw kataru a jak innego nie mam, to na jakiś czas o alergii nie pamiętam :)

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Denerwujący katar !

Post autor: Menina » pn lip 30, 2012 10:59 am

walka z alergią to trochę walka z wiatrakami :P Nawet szczepienia odczulające nie zawsze rozwiązują problem...

ODPOWIEDZ