Akcja odchudzanie

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Akcja odchudzanie

Post autor: kfiatek » sob maja 26, 2012 5:32 pm

Wszystkie moje próby odchudzenia się zawsze kończyły się niepowodzeniami, brak silnej woli, motywacji, słomiany zapał :/ Czy da się jakoś schudnąć bez ciągłego liczenia kalorii, przesiadywania na siłowni i odmawiania sobie wszystkiego? Myślę może, że jakieś specjalne środki na odchudzanie kupić? jak myślicie? a może jakieś inne produkty są godne polecenia?

Awatar użytkownika
andziocha1
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 14, 2012 9:21 pm

Re: Akcja odchudzanie

Post autor: andziocha1 » ndz maja 27, 2012 6:03 am

Chyba tak juz jest, że kiedy nie mieścimy się w swoje ulubione ciuchy to postanawiamy schudnąć, ale kiedy nie widać efektów za szybko tracimy ochotę i się poddajemy. Niestety mam tak właśnie ja. Ale od niedawna stosuje rano szklankę wody z octem jabłkowym potem kawa i delikatny obiad i jak na razie działa.

Awatar użytkownika
CYTRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sie 19, 2011 2:05 pm

Re: Akcja odchudzanie

Post autor: CYTRUS » wt maja 29, 2012 6:53 pm

Moge wam dziewczyny polecić coś fajnego,bez efektów jojo-14aVital.
Z apobiega atakom głodu
Dzięki specjalnej kompozycji składników, posiłek dłużej przebywa w żołądku. Dzięki temu sprawia, iż tak żołądek jak i jelita odbierają sygnały przyjemnej sytości, jak po spożyciu prawdziwego, bogatego posiłku. Zapobiega skokom poziomu cukru we krwi i związanym z nimi ostrym atakom głodu. Dzięki specjalnie opracowanej koncepcji składników, zapewnia właściwą równowagę stężenia cukru we krwi w organizmie.
Pomaga w trakcie indywidualnego programu żywieniowego długotrwale zredukować wagę ciała, a następnie skutecznie ją kontrolować!
Wskazówka dotycząca diety: podczas stosowania diety należy pić co najmniej 2-3 litrów płynów
– środek spożywczy zastępujący posiłek, do kontroli masy ciała. służy do zastąpienia 15 pełnych posiłków lub sporządzenia 30 porcji „przekąsek”.

Awatar użytkownika
sylwia23
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:01 pm

Re: Akcja odchudzanie

Post autor: sylwia23 » wt maja 29, 2012 7:29 pm

Najlepiej to po prostu ćwiczyć, nie trzeba od razu chodzić na siłownię,ale można spacerować lub uprawiać jogging ;) Ruch najwięcej daje. Też coś słyszałam o tym produkcie 14a Vital, wydaje mi się,że moja znajoma właśnie po nim tak schudła. Stosował ktoś może? ;)

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Akcja odchudzanie

Post autor: kfiatek » śr maja 30, 2012 4:45 pm

hm no ja nie słyszałam wcześniej, ale poczytam więcej bo z opisu CYTRUSA brzmi nieźle, coś takiego mi jest potrzebne właśnie, może bym mogła zupełnie odstawić wtedy słodycze bo spada mi cukier i robię się mega głodna i zajadam to batonami :/
spróbuję, chyba się opłaca zainwestować :)

Awatar użytkownika
andziocha1
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 14, 2012 9:21 pm

Re: Akcja odchudzanie

Post autor: andziocha1 » sob cze 09, 2012 5:54 am

Koleżanka mi poleciła, co nowego stosuje to nieprawda bardzo krótko, ale jestem zadowolona 14a vital to proszek, który posypuje potrawy, które jem a on sprawia ze przez długi czas jestem najedzona dobrze sie czuje, bo w jego składzie są witaminy i minerały, które wspomagają cały proces odchudzania

Awatar użytkownika
fryta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn gru 05, 2011 9:38 am

Re: Akcja odchudzanie

Post autor: fryta » czw cze 14, 2012 10:50 am

Dziewczyny przestańcie wierzyć w tę reklamową papkę. Proszek? Cudo-proszek? Odchudza? No większych głupot dawno nie czytałam. Co jest w składzie, co dokładnie? Może to zbiór podstawowych ziół?

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Akcja odchudzanie

Post autor: kfiatek » pn cze 18, 2012 2:51 pm

fryta ale tu nikt nie mówi, że najesz się proszku i od razu schudniesz, po prostu pomaga schudnąć bo mniej przy tym jesz, w składzie ma białko roślinne, minerały, aminokwasy, szybciej uwierzę w takie coś niż w te tabletki cud, bo tym możesz zastąpić posiłek a tabletką się nie najesz.

Awatar użytkownika
platoniczny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt gru 24, 2010 12:51 am

Re: Akcja odchudzanie

Post autor: platoniczny » ndz wrz 02, 2012 1:00 pm

Ja wobec tych wszystkich tabletek jestem bardzo sceptycznie nastawiony. Podstawą jest dużo ruchu, do tego na śniadanie owsianka albo musli - dużo błonnika - syci, daje organizmowi wszystko co potrzebne i oczyszcza. Na nagłe napady głodu zamiast słodyczy jakiś batonik owsiany albo coś takiego i od razu ten organizm funkcjonuje inaczej.

Awatar użytkownika
spioch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 14, 2012 8:24 pm

Re: Akcja odchudzanie

Post autor: spioch » ndz wrz 30, 2012 3:18 pm

Sama tabletka nie odchudzi to fakt. Ja właściwie nigdy tabletek odchudzających nie stosowałam, kiedyś koleżanka poleciła mi produkty diety cambridge i umówiłam się z konsultantką z ich centrum odchudzania. A teraz jestem szczupłą osobą:)

ODPOWIEDZ