co słuchacie

Wszystko co jest związane z muzyką.
Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

co słuchacie

Post autor: izka101 » sob paź 20, 2007 11:23 am

jakiej muzyki słuchacie i kogo najbardziej lubicie?? ja avril

koki

Post autor: koki » sob paź 20, 2007 2:43 pm

Ja słucham muzyki pop.Tez najbardziej lubie Avril i jeszcze Kasie Cerekwicką.

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob paź 20, 2007 4:01 pm

Ja prawie wszystkiego oprócz disco polo (no dobra, od czasu do czasu nawet się zdarzy) i wixiarskiej 'muzyki'. A tak to dobry trance, np. André Tanneberger, rap - zdecydowanie 2Pac, imo jedyny raper, którego można nazwać wybitnym, czasami NAS, z polskiego nieśmiertelna Paktofonika, Darass (praktycznie nieznany polski wykonawca, większość jego utworów jest przeciętna, ale stworzył kilka wręcz genialnych). Dalej: rock - Radiohead, Papa Roach, Sportfreunde Stiller (jedno z moich niedawnych odkryć, niesamowici są!), Trust Company, Placebo, Coma, Tonic, Good Charlotte, Oasis, punk (Sum 41, The Business, The Offspring, The Clash), indie (Bloc Party, Kaiser Chiefs, Keane, Death Cab for Cutie), asfalt (OSTR, Fisz, Łona) no i reggae - przede wszystkim Gentleman i nieśmiertelny Bob Marley. A, potrafię przyciąć coś metalowego, a konkretniej Rammsteina. Jak widać, jestem otwarty na praktycznie każdy rodzaj muzyki (no dobra, oprócz country).

gośka

Post autor: gośka » sob paź 20, 2007 4:56 pm

Głównie rock i punk.

Arya

Post autor: Arya » sob paź 20, 2007 6:15 pm

R'n'B, rock, trochę soulu. Innej muzyki nie trawię.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » ndz paź 21, 2007 7:35 am

Kasia Cerekwicka też ma spoko piosenki ale ja lubię dużo zespołów więc nawet nie będę wymieniała ale i tak czy siak Avril najbardziej :mrgreen:
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

mateusz0700

Post autor: mateusz0700 » ndz paź 28, 2007 8:25 pm

Ja słucham wszystko :-P :-P :-P a najbardziejj lubie 50 centa (best friend) Linkin Park (with You) 52 debiec (PIES)

Czarownica

Post autor: Czarownica » śr paź 31, 2007 6:29 pm

To swoista mieszanka tego co nazywamy Dobrą Muzyka.. dla nas dobrą… w zależności od nastroju, poziomu cukru we krwi i nie tylko :mrgreen: , i wielu, wielu czynników!
Z przyzwoitości na pierwszy ogień Janusz Radek! W przypadku tego Jegomościa koncerty dostarczają nam tylu wrażeń, że właściwie częściej słucham live aniżeli na płycie!I tego chyba nie trza wybitnie uzasadniać... :mrgreen:

Dalej zupełnie przypadkiem, dzięki uprzejmości bywalców w dzieleniu się wrażeniami-->Tomasz Mars i jego "Męski Burdel" -co tu dużo pisać, polecam stronę, polecam płyte, a nade wszystko polecam wybrać się na koncert! Jeśli jesteśmy w klimacie tekstów Michała Zabłockiego to na pewno jedną z moich ulubieniec jest Agnieszka Chrzanowska (szczególnie za "Tylko dla kobiet") i naturalnie Grzegorz Turnau (za wieeeele utworów)!!Lubię posłuchać Mirosława Czyżykiewicza wybitnie w duecie z Hanną Banaszak, Czesława Niemena, Czerwonych Gitar! Bywają dni których nie znam na Marka Grechute, na wszelakie kompozycje Jana Kantego Pawluskiewicza, Zbigniewa Preisnera, Andrzeja Zaryckiego i Zygmunta Koniecznego..

W czołówce i na specjalnym miejscu obok Janusza Radka jest na pewno wszystko co dotknięte klawiszem i talentem Leszka Możdżera (na to zawsze jest dobry czas.. a szczególnie 3 w nocy ;)) i w tym wypadku.. Live to jest to! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W zależności od okoliczności Mannam, Raz Dwa Trzy, Michał Bajor!
Mam też w życiorysie fascynacje Linki Parkiem, Red Hotami, Depeszami, P.O.D. Blinkiem, No Doubt, Silverchair, Metaliką , Nirwaną, :roll: … i mase skojarzen, które wywołuja poszczególne utwory..
Jest miejsce na rodzime produkcje.. Myslovitz, T. Love, Smolika ( czasem wracam do paru hitów z lat takiej młodości mojej młodości , kiedy to z cała klasa popijało się jednego browara na spółke czując się totalnie dorosłym z tego faktu..hhm swoja droge ale człowiek miał sieczke w głowie :mrgreen: , czyli 8 klasa podstawówki i nie istniejący już zespół Blenders)
W czasie obecnym mam duzo miejsca dla Evy Cassidy (zresztą ona akurat ma stałe miejsce w liście przebojów), Nory Jones, lubię tez Diane Krall, swięcąca triumfy Katie Melua i to co własnie dzis podbija moje głośniki--> Anja Garbarek (z płytą do filmu Angel-A)
Lubimy i Lennego Kravitza i zespól Kosheen, DŻEM (Balcarowy wybitnie—>fantastyczny wokal ), muzyke do "Deszczowej Piosenki" i filmu "Czekolada" (dzieki Dorocie ), Tomasza Stańko a są dni kiedy i Mozartem albo głosem Marii Callas nie pogardzę… Misz masz...
Uwielbiam tzw. Muzyke miejsc, Budda Bar wybitnie, muzykę Żydowską (Kooocham! Dla niej to trza by osobnego tosta.. znaczy posta :mrgreen: )!Czasem coś jazzującego a czasem coś na ludowo (Jej Wysokość Joanna Słowińska!)
A to ktoś coś, zanuci, podeśle, poleci, podrzuci... ;-)
Więc moja paleta wszelakich muzycznych odcieni się powiększa...
Często jeden Artysta naprowadza na drugich…
Dzięki Januszowi Radkowi natknęłam się na niektóre "piwniczne" szlagiery ( w większości przypadków utwierdzając się w przekonaniu, że Uczeń może przerosnąć Mistrza... i to bardzo!)… dzięki niemu odkryłam The Tiger Lilies (…the crak of doom is doming soon … heheheheee :mrgreen: )
Kto wie co nas jeszcze czeka… :-P
A! Jedno jest raczej pewne.. wiem, że istnieją w muzyce istoty i zjawiska do których się nie przekonamy… Nie! Dla Prince’a (pomijając urok dosłownie kilku jego piosenek) :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw lis 01, 2007 7:53 pm

Hip hop - trzeci wymiar , bez_cenzury, molesta , PIH , WWO , Płomień 81 , Pezet i Onar ,

reggae - Indios Bravos :>

disco polo to jak matka puści muszę słuchać ..

radia zet słucham także :>

oprócz tego to : The Analogs , Patologia , Bunkier , Happysad itp ;>

hmm ?
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » pt lis 02, 2007 5:46 pm

Pyskaty dużo wypisane:) tylko ja słucham więcej ale przynajmniej dużo wypisałeś mi by się nie chciało tyle pisac! :mrgreen:
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

ODPOWIEDZ