Pytanko do dziewczyn...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
warzywcio

Pytanko do dziewczyn...

Post autor: warzywcio » ndz gru 10, 2006 11:48 am

temat zalozylem dlatego gdzyz chce dowiedziec sie jakich chlopakow lubia dziewczyny.dziewczyny piszcie jaki dla Was powinien byc chlopak(jak sie ibierac, zachowywac, itp itd..)pozdro i dzieki

Pati

Post autor: Pati » śr gru 13, 2006 7:15 pm

Otoż ja lubię facetów z charakteru czułych, spontanicznych, romantycznych(ale z tym to bez przesady) szczerych a co najwazniejsze to aby mieli poczucie humoru;) A jesli chodzi o cechy zewnetrzne to najlepiej ciemne włosy i brazowe badz zielone oczka:D nie podobają mi się blondyni. A styl ubierania to byle nie metal:| lubię jak facet się perfumuje;] ale oczywiscie nie jest to takie ważne.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr gru 13, 2006 10:11 pm

Pati pisze:Otoż ja lubię facetów z charakteru czułych, spontanicznych, romantycznych(ale z tym to bez przesady) szczerych a co najwazniejsze to aby mieli poczucie humoru
Pytanie: jak Twój partner ma zachować się gdy ktoś Cię napastuje? Podkulić ogon, czy zgrywać Rambo?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

angela

Post autor: angela » czw gru 14, 2006 2:53 pm

mój ideał chłopaka(jeżeli można powiedzieć ideał) powinien być miły szczery z poczuciem humoru

Pati

Post autor: Pati » czw gru 14, 2006 3:59 pm

[/quote]
Pytanie: jak Twój partner ma zachować się gdy ktoś Cię napastuje? Podkulić ogon, czy zgrywać Rambo?[/quote]

No oczywiście, że powinien mnie obornic i znając mojego chłopaka to wiem ze tak by się zachował. Piszac o tej spontanicznosci i romantyźmie to możliwe że źle to odebrałes, iz nie lubię takich można powiedziec "mięczakow" takich lalusi. Ale wiesz trochę romantyzmu musi byc, facet według mnie nie może być ani do przesady romantykiem ani zgrywać macho:)

Kika

Post autor: Kika » sob gru 16, 2006 9:03 am

ideałów nie ma :!:

moj wymarzony chłopak :?: :arrow: odsyłam do filmu SZKOŁA UCZUĆ :) i wszystko jasne :D :D

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob gru 16, 2006 10:09 am

Pati pisze:Otoż ja lubię facetów z charakteru czułych, spontanicznych, romantycznych
Pati pisze:No oczywiście, że powinien mnie obornic
To teraz weź sobie postaw czułego chłopaka i zmuś go do obrony przed trzema łysymi drechami... :mrgreen:

Takie gadanie to coś w stylu: mój chłopak powinien mieć czarne włosy, ale bardzo lubię blondynów.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob gru 16, 2006 10:52 am

Sol pisze:To teraz weź sobie postaw czułego chłopaka i zmuś go do obrony przed trzema łysymi drechami... :mrgreen:
A czy ta cała czułość i romantyczność wykluczają taką sytuację?
Kika pisze:odsyłam do filmu SZKOŁA UCZUĆ
No, akurat obejrzę film o takiej nazwie :-P Może umieść jakiś opis?

Kika

Post autor: Kika » sob gru 16, 2006 10:55 am

Opis, no kurde, facet z tego filmu zajebisty był :D co ja bede wymieniała jego jego cech, jak tam jest wszystko zawarte ...
facet zrobił dla niej wszystko, byl czuły, kochał ją, szanował etc....
taki i mi by sie przydał :D

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob gru 16, 2006 12:49 pm

misanthropiac pisze:A czy ta cała czułość i romantyczność wykluczają taką sytuację?
albo piszesz wiersze albo lejesz się po gębach. Trudno, żeby pianista był najlepszym bokserem wszech czasów.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ