Może to życie studenckie nie bedzie takie szare

Dyskusja dotycząca szkoły.
Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Może to życie studenckie nie bedzie takie szare

Post autor: Arabica » śr kwie 04, 2007 10:54 am

...jest bowiem spoko konkrs od 19 do 26 lat,z wazna legitką studencką.Trzeba kupic 5 kaw Nescafe 3w1 2w1 i wysłac opakowania i do dzieła podaje link www.student.nescafe.pl iżycze szcescia bo do wygrania stypendium naukowe a codziennie pendrive.
Ostatnio zmieniony pt kwie 06, 2007 10:15 am przez Arabica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr kwie 04, 2007 11:35 am

Możesz spamować gdzie indziej?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

barbie

Post autor: barbie » czw kwie 05, 2007 12:46 pm

a ja już myślałam, że będę mogła coś wtrącić na temat życia studenckiego :roll:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt kwie 06, 2007 8:29 am

Biedny ten konkurs, żeby wygrać pendrive'a trzeba odpowiedziec na jakies pytanie/pytania, a żeby to zrobić trzeba wyslac opakowania po kawie :P Jak się nie uda, można spróbować następnego dnia i trzeba znowu wyslac opakowania :P Zanim wygram pendrive'a to zbankrutuję przez same znaczki :P

shoah

Post autor: shoah » pt kwie 06, 2007 9:30 am

xTrollx, ale może jak zbankrutujesz, to przynajmniej w końcu wygrasz i bedziesz miec pendrive'a!
barbie, nie tylko Ty tak myslalas ;)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt kwie 06, 2007 10:14 am

shoah, ale ja już mam pendrive'a i to nie jednego, to 'wydatek' rzędu kilkudziesięciu złotych :P Znaczek + koperta + kawa ... no dobra, może kiedyś sie zwróci :P ale za dużo zachodu z tym :mrgreen:

A co do barbie i życia studenckiego ^^ pewnie na forum jest jakiś taki temat, jeśli nie, to zaraz założę i sobie powtrącamy :mrgreen:

shoah

Post autor: shoah » pt kwie 06, 2007 10:50 am

ale bys miał pendrive'a wygranego! :D a nie kupionego! :D i to pewnie ejszcze jakiś z nescafe, tzn z jakims napisem :>

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt kwie 06, 2007 11:08 am

To siarowski :P Nie wiem, jakoś nigdy nie miałem ciągot do takich 'markowych' gadżetów, no może nie wliczając tych z branży alkoholowej (np. torby heinekena, smycze dębowego etc. :P). Swoją drogą ciekawe ile pamięci na tych pendrive'ach, gdyby było tak z 5GB to może nawet wysłałbym te opakowania ^^ Bo kawy ostatnio trochę piję :P

shoah

Post autor: shoah » pt kwie 06, 2007 11:12 am

a ja ostatnio kupilam se całą pake wielka tych kaw w makro :P ups. ee wiekszosc takich gadzecikow alkoholowych nie sa zbytnio ładne :P

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Post autor: Arabica » czw kwie 19, 2007 4:14 pm

... ja jestem studentką i na temat mojego życia mogłabym napisac nie jedną ksiazke.Na szczescie to juz ostatni rok wiec sie urwie.A co do konkursu to nie widze w nim niczego złego.Ale jasne u nas w kraju to wszytsko trzeba potepic.

ODPOWIEDZ