Tupac

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
walu11

Tupac

Post autor: walu11 » pt maja 08, 2009 2:39 pm

7 września przybył do hotelu MGM Grand w Las Vegas, aby zobaczyć walkę bokserską między swoim przyjacielem Mike'em Tysonem a Bruce'em Seldonem. Kiedy wraz ze swoją ekipą opuszczał hotel po trwającej zaledwie 39 sekund walce, doszło jeszcze do pozornie niegroźnego incydentu, w którym główną rolę odegrał członek wrogiego gangu Southside Crips, Orlando "Baby Lane" Anderson. Został on pobity przez świtę Tupaca, ponieważ kilka tygodni wcześniej ukradł jednemu z pracowników Death Row Records złoty łańcuch z logo wytwórni.

Kilka godzin później kawalkada luksusowych samochodów, w których znajdowali się członkowie Mob Piru Bloods i pracownicy Death Row Records, zatrzymała się naprzeciwko hotelu Maxim z powodu czerwonego światła. Prowadził ją, za kierownicą czarnego 750, Marion "Suge" Knight, obok niego siedział Tupac. Przez przejście dla pieszych z obydwu stron ulicy przechodzili turyści, co nie pozwalało samochodom szybko ruszyć z miejsca. Z prawej strony BMW pojawił się biały Cadillac, z samochodu oddano 12 strzałów. Pięć z nich raniło 2Paca. Dwa z pocisków godziły go w klatkę piersiową, jeden w miednicę, jeden odstrzelił mu część palca wskazującego u prawej ręki, a ostatni ugodził go w ramię.

Zmarł w wieku 25 lat w University Medical Center 13 września, około 9 rano polskiego czasu, co zostało ogłoszone o godzinie 16:03, na skutek odniesionych ran, sześć dni po strzelaninie. Sprawa morderstwa 2Paca wciąż zostaje nierozwiązana i brak jest jakiegokolwiek znacznego postępu w niej. Istnieją spekulacje, iż zabójstwo artysty zlecił Notorious B.I.G., raper ze wschodniego wybrzeża, z którym 2Pac był w konflikcie. Podejrzeń i spekulacji było coraz więcej, aż do momentu śmierci Notoriusa w zamachu pół roku później. Wkrótce światło dzienne ujrzały nowe fakty dotyczące śmierci 2Paca. Kolejnym podejrzanym jest Marion "Suge" Knight, z którym to raper poróżnił się w trakcie nagrywania "All Eyez On Me", chcąc odejść z Death Row Records i założyć własną wytwórnię płytową. "Już w momencie podpisania przez 2Paca umowy z Sugem wiedziałem, że będzie to błąd". – twierdził później przyrodni brat 2Paca Mopreme. Inną osobą podejrzewaną o zorganizowanie zamachu na życie Shakura jest Orlando Andreson, wspomniany już członek gangu Southside Crips. Tego samego wieczoru doszło do walki pomiędzy nim a 2Pac'em. Sprawa wciąż pozostaje niewyjaśniona.

Niektórzy mówią, że on żyje, przebywa na Kubie i tak dalej. Ale jeżeli tak musiałby mieć wszędzie wtyki:

-W szpitalach
-W policjii
-W FBI
-W rządach nie rządach
-W biurach detyktywistycznych

i tak dalej...

Zabójstow miało miejsce 1996 roku, a sprawa nadal nie jest wyjaśniona.

Co o tym sądzicie ?

Awatar użytkownika
sStrawberRy
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 12:08 pm
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: sStrawberRy » sob maja 09, 2009 2:20 pm

mysle,ze nawet gdyby zyl,to i tak paparazzi by go znalazlo na koncu swiata :mrgreen:

walu11

Post autor: walu11 » sob maja 09, 2009 6:51 pm

sStrawberRy pisze:mysle,ze nawet gdyby zyl,to i tak paparazzi by go znalazlo na koncu swiata
Na YouTube jest masa filmików pt. "Tupac alive" i jakiś gości filmują z jego podobizną ;-)

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » sob cze 06, 2009 8:40 am

Wydaje mi się, że 2pac po prostu został zamordowany, a morderca to za dobrze wyknuł xD

Ale z drugiej strony....któż to wie? Może to byli marsjanie? Może go niby zastrzelili najpierw, a potem przenieśli pod przykrywką pogrzebu do statku, wskrzesili, a teraz robią z nim RÓŻNE rzeczy?

Nic nigdy nie wiadomo. Możemy spekulować, ale co nam z tego? I tak nie wykminimy, kto go zabił.. :)
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

Awatar użytkownika
MetalowyPinokio
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: czw lip 16, 2009 8:10 pm

Post autor: MetalowyPinokio » czw lip 16, 2009 8:54 pm

Tupac żyje, widziałem go wczoraj w Warszawie !!! szedł razem z Biggiem Rakowiecką !!! Nie pytajcie o szczegóły, gdyż zabronili mi was o tym informować i jakby się wydało, że pisnąłem choćby słówko to zabiją mi kota :-| .

Awatar użytkownika
Miki
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 793
Rejestracja: czw lip 09, 2009 4:52 pm

Post autor: Miki » czw lip 16, 2009 9:01 pm

walu11 pisze:Niektórzy mówią, że on żyje, przebywa na Kubie i tak dalej. Ale jeżeli tak musiałby mieć wszędzie wtyki:

-W szpitalach
-W policjii
-W FBI
-W rządach nie rządach
-W biurach detyktywistycznych
Cos tam slyszalam o tym. Ze niby ktoryms teledysnku, ktory zostal wypuszczony po jego smierci na zdjeciu pokazane jest niby zdjecie w butach ktore wyprodukowano dopiero dwa lata po jego smierci czy tam cus. Bla bla bla, nie zyje i tyle jak to zwykle ludzie musza tylko komplikowac sprawe. Przeciez M.J. zmarl a teraz juz plotki ze on nie zmarl tylko ktos go zabil... Szkoda slow...

Awatar użytkownika
StandardowyAdi
Bywalec
Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 6:31 pm

Post autor: StandardowyAdi » ndz lip 19, 2009 6:38 pm

Tupac żyje, widziałem go wczoraj w Warszawie !!! szedł razem z Biggiem Rakowiecką !!!
Było o tym na Teleekspreie, podobno zarejestrowały go kamery miejskie. Jedno mnie ciekawi - dlaczego polska? Przecież mógłby ukrywać się w USA, jednak informacja potwierdzona, 2pac bądź ktoś bardzo do niego podobny szedł Rakowiecką.
matke oszukasz, ojca oszukasz, Adiego NIGDY!!

Awatar użytkownika
MetalowyPinokio
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: czw lip 16, 2009 8:10 pm

Post autor: MetalowyPinokio » ndz lip 19, 2009 6:57 pm

StandardowyAdi pisze:
Tupac żyje, widziałem go wczoraj w Warszawie !!! szedł razem z Biggiem Rakowiecką !!!
Było o tym na Teleekspreie, podobno zarejestrowały go kamery miejskie. Jedno mnie ciekawi - dlaczego polska? Przecież mógłby ukrywać się w USA, jednak informacja potwierdzona, 2pac bądź ktoś bardzo do niego podobny szedł Rakowiecką.
Racja... ale co mnie irytuje, to to, że dają takie info na teleekspresie :-| Ewidentnie się chłopak ukrywa, nie chce żeby go znaleźli, a ci dziennikarze węszą wszędzie. Niech zostawią go w spokoju hieny :-x Ach, zbulwersowałem się aż, teraz muszę zawołać mamę, żeby posprzątała mi pokój :roll: .

Awatar użytkownika
StandardowyAdi
Bywalec
Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 6:31 pm

Post autor: StandardowyAdi » ndz lip 19, 2009 7:01 pm

Ach, zbulwersowałem się aż, teraz muszę zawołać mamę, żeby posprzątała mi pokój :roll: .
LOL :/ ja sprzątam sam



No wlasnie on sie ukrywa ja widzialem nawet, ze dorysowal sobie wasy (bylo to z daleka to nie wiem czy flamastrem czy prawdziwe, ale raczej flamastrem) glupota!! a Biggy to już w ogole sie zeszmacil, bo mial kominiarke i meczete. Podobno robi Futuring z Waszką dżi, wiesz cos o tym??
matke oszukasz, ojca oszukasz, Adiego NIGDY!!

Awatar użytkownika
MetalowyPinokio
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: czw lip 16, 2009 8:10 pm

Post autor: MetalowyPinokio » ndz lip 19, 2009 7:07 pm

StandardowyAdi pisze:
Ach, zbulwersowałem się aż, teraz muszę zawołać mamę, żeby posprzątała mi pokój :roll: .
LOL :/ ja sprzątam sam



No wlasnie on sie ukrywa ja widzialem nawet, ze dorysowal sobie wasy (bylo to z daleka to nie wiem czy flamastrem czy prawdziwe, ale raczej flamastrem) glupota!! a Biggy to już w ogole sie zeszmacil, bo mial kominiarke i meczete. Podobno robi Futuring z Waszką dżi, wiesz cos o tym??
ΘΘ O tym mówiąc szczerze to nie słyszałem... ale skoro tak mówisz to coś w tym być musi :-( . A słyszałeś o teorii 3 kalkulatorów ??

ODPOWIEDZ