,,Gorący podmuch"

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
zigi

,,Gorący podmuch"

Post autor: zigi » czw lip 06, 2006 4:02 pm

W mieście Denver żyła sobie 13- letnia dziewczyna imieniem Anne(ania). Żyła w dużym domu wraz ze swoją babcią. Jej rodzice pare miesięcy temu zginęli w wypadku samochodowym. Ania jechała wtedy razem ze swoimi rodzicami lecz tylko ona przeżyła. Jadąc autostradą z bardzo dużą prędkością nagle uderzył w nich z na przeciwka tir przewożący napalm. Z cysterny wyciekł przewozony ładunek, zalewając oba pojazdy. Ania gorączkowo próbowała wydostać się ze zgniecionego samochodu. Nie myślała wtedy o swoich rodzicach krórzy także byli uwięzieni.

W końcu udało się jej oswobodzić, odbiegła jak najdalej od samochodów pozostawiając bezradnych rodziców we wraku samochodu z którego zaczął wydobywac się dym. Samochody wybuchły. Ania która leżała na polu przy autostradzie poczuła na swym ciele gorący podmuch. Po chwili słyszała tylko krzyk swoich rodziców- „aniuu!”

Pośród buchających płomieni które objęły cały samochód widziała rysy dwóch postaci. Rodzice nadal przeraźliwie krzyczeli, po pewnym czasie krzyki ucichły... Jej rodzice spłonęli żywcem.

Dziewczyna nie mogła sobie poradzić- cały czas miała ogromne wyrzuty sumienia, że nie pomogła swoim rodzicom. Pewnego dnia razem ze swoją babcią pojechały wieczorem na cmentarz, na grób swoich rodziców. Było już całkiem ciemno. Przyszły, pomodliły się, zapaliły znicz i odeszły. Wracając do samochodu babcia przypomniała sobie że na ławce przy grobie zostawiła torebkę. Ponieważ było dosyć zimno dała kluczyki wnuczce aby weszła do samochodu, który stał na pustym parkingu pośród drzew. Sama poszła po swoją torebkę. Ania idąc w stronę samochodu poczuła ten sam gorący podmuch, nie wiedziała co się dzieje więc zaczęła biec. Jednocześnie słyszała przytłumione krzyki.

Otworzyła drzwi pojazdu i usiadła na tylnym siedzeniu. W pewnej chwili usłyszała ciche głosy które wypowiadały jej imię. Przerażona dziewczyna spojrzała na przednie siedzenia, siedziały tam straszne, zwęglone zwłoki jej rodziców. Doszczętnie spalona ręka matki znajdowała się na gaśnicy...

Julia

Post autor: Julia » czw lip 06, 2006 5:34 pm

ejj niee.. to musiał sobie ktoś wymyśleć.. bez przesady ;> to ja wam napisze cos innego..
w 1996r we wsi Idzików w powiecie Kłodzkim powiedziano, że na kominie jednego z tamtejszych domów coś dziwnego sie zrobiło.. oczywiscie z całą rodziną wsiedlismy w samochód i pojechaliśmy, bo było o niedaleko.. wiecie co było na tym kominie? Jezus.. taki, jakiego można zobaczyć na wielkanocnych kartkach.. w szacie, z pastuchem w ręku.. obok stała owieczka.. mozecie mi wierzyć albo i nie, ale to naprawde tam było.. komin był opalony i z sadzy zrobił sie własnie taki rysunek.. niemożliwe jest by ktoś sam to zrobił.. teraz tylko kwestia tego czy w to uwierzyć czy nie :) sama nie wiem co mam o tym myśleć.. :) słyszeliście moze o tym? to było dawno ale wiem, ze sprawa była nagłośniona przez tv.. wiem, że śmiesznie później było.. :-P bo ludzie kłócili sie o to czy jest to prawdziwe.. a my do tej pory sie z tego śmiejemy :)

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt lip 25, 2006 1:00 pm

Fajne opowiadanie, ja ostatnio też czytałam kilka fajnych w necie na blogach. Jak znajdę czas to napisze te, które ja znam.

Awatar użytkownika
Devil_14
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: wt lut 26, 2008 6:25 pm
Lokalizacja: Piekło]:->
Kontakt:

Post autor: Devil_14 » sob mar 01, 2008 4:18 pm

Trochę dziwna ta historia zigi :-| nie do uwierzenia ale dobra...........
"Każda historia siedzi w nas........Tworzysz ja Ty...........Tworzy ją czas......"

Awatar użytkownika
Adele
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 26, 2008 7:43 pm
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Adele » śr mar 26, 2008 8:28 pm

Zwęglona dłoń matki. "Taki dotyk bolał by przez całe życie."
"Życie to piękny teatr, niestety, repertuar marny."

Awatar użytkownika
Mr. Jack
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 5:28 pm
Lokalizacja: Domaszków City ;)
Kontakt:

Post autor: Mr. Jack » ndz kwie 06, 2008 5:38 pm

hehe... nie wiem czy zauważyliście, ale dziwnym trafem wszystkie tego typu historie rzekomo miały miejsce w USA... zawsze Stany :P dlaczego nie np. Filipiny?? xD ;-)
Respect My Authority ;)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 10, 2008 12:21 pm

Właściwie, to sporo takich historii jest (jakiś czas temu nawet wypożyczyłem pewną książkę z setkami takich opowiastek); nie do końca wiadomo jak to wytłumaczyć, być może jakaś wizualizacja pourazowa, jakieś halucynacje?

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » sob cze 06, 2009 9:14 am

fajne, ale mało straszne. Lubie takie...hm...horrorki xD. chwytliwa nazwa xD
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » ndz mar 14, 2010 8:45 pm

zigi pisze:W mieście Denver ż
W USA nie ma takiej tradycji jak palenie zniczy przecież...
Głupia historia

ODPOWIEDZ