Liga światowa w siatkówce;]]]]]]]

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
ewela1075

Liga światowa w siatkówce;]]]]]]]

Post autor: ewela1075 » pt cze 22, 2007 4:01 pm

Już niedługo zaczynają się mecze finałowe. Czy Polacy mają szansę?? Piszcie!!!! Moim zdaniem zrewanżują się Brazylii w Katowicach!!!!!!!

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » ndz cze 24, 2007 10:33 am

No nie wiem, z tą Brazylią to ciężka sprawa, ale jedno wiem na pewno: po raz pierwszy zgarniemy medal LŚ :mrgreen: Zapowiada się genialny finał. Polska, Bułgaria, USA, Brazylia, Rosja + dzika karta, a więc najpewniej Francja lub Kuba (Finlandia raczej mało realna). To będzie kolejne Polskie święto siatkówki na genialnym poziomie.
Dzisiaj kolejny mecz w Warnie. Liczę, że w myśl zasady bis repetitia placent wczorajszy wynik zostanie powtórzony :-P Jeżeli utrzymamy wczorajszą skuteczność w bloku i obronia, a Winiar i Wlazłuś będą zagrywać na swoim normalnym poziomie to znowu będziemy świętować.
Obrazek

ewela1075

Post autor: ewela1075 » ndz cze 24, 2007 2:17 pm

Moim zdaniem duże szanse na dziką kartę maja Włosi.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn cze 25, 2007 10:50 am

Nie mają żadnych szans. Wg. najnowszych wytycznych FIVB dziką kartę mogą otrzymać tylko te zespoły, które zajęły II miejsce w grupie. Włosi zaś są bestialsko miażdżeni przez Amerykanów i Francuzów, wyprzedzą tylko Japończyków.
A przecież jeszcze pół roku temu jakiś działacz PZPSu bezczelnie i wprost powiedział: "damy dziką kartę Włochom, oni nam się odwdzięczą za rok i tym sposobem dwa lata z rzędzu jesteśmy w finałach LŚ". Możemy tylko podziękować FIVB, że stworzyła warunki sprzyjające takim krętactwom, zabijącym ducha sportowej walki. Dzikim kartom mówimy stanowcze NIE!
Obrazek

quick

Post autor: quick » ndz lip 01, 2007 9:44 pm

Jesteśmy najlepsi w Europie! Lozano zrobił swoje zgrał chłopaków tak jak należy:)

Zaczynamy grać tak jak Canarinhos szybko i dynamicznie ato daje nam przewagę nad większością drużyn. W ciemno stawiam na finał, a tam może być różnie na MŚ chłopaki byli za bardzo zestresowani wynikiem a tak nie powinno być, teraz myślę, że będzie innaczej :)
ewela1075 pisze:Moim zdaniem duże szanse na dziką kartę maja Włosi.
Włosi są jeszcze słabsi niż w zeszłym roku. Dzika karta dla Kuby lub Francji :)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn lip 09, 2007 2:30 pm

No to "emocje" związane z dziką kartą mamy już za sobą, turniej główny już za parę dni. Czy za sprawę Lozano pozbędziemy się francuskiego kompleksiku? Co wydarzy się w mocarnym trójkącie Brazylia-Rosja-Bułgaria? Obstawiajmy :mrgreen:
Obrazek

quick

Post autor: quick » śr lip 11, 2007 12:11 pm

No to obstawiamy :mrgreen:

"Magiczny trójkąt" :mrgreen: z tej grupy moim zdaniem wyjdzie Brazylia i Rosja :-) Dlaczego nie Bułgaria?? to proste: Kaziyski i Konstantinov do swojej szczytowej formy mają daleką drogę... a szkoda, choć wydaje mi się, że najbardziej emocjonującym spotkaniem będzie mecz: Rosja - Bułagria (nijako zaprzeczam temu co pisałem wcześniej ale..) Te dwa kraje grają podobną siatke: mocna zagrywka i wysoki blok. Na ten mecz Bułgarzy powinni się zmobilizować :mrgreen:

Grupa "spacerowa" :mrgreen:

Z grupy wyjdą Polacy i Amerykanie !! :-) Pokazała kilkakrotnie, że nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji... Rep. Polski jest aktualnie o klasę lepsza od tych dwóch ekip i dlatego mecz: Francja - USA dostarczy najwięcej emocji ;-)

Pólfinały obstawimy w sob. jak bedzie wszysko wiadome :mrgreen:

Oby moja prognoza się sprawdziła :lol:
Ostatnio zmieniony śr lip 11, 2007 12:12 pm przez quick, łącznie zmieniany 1 raz.

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pt lip 13, 2007 8:04 pm

Yeah :D Właśnie wygraliśmy z USA ; ) Teraz już tylko Brazylia :P Wierzycie w naszych? Bo ja absolutnie ; )

quick

Post autor: quick » sob lip 14, 2007 2:52 pm

heh wychodzą drużyny wytypowane przeze mnie :mrgreen:

Mecz z Canarinhos będzie wydaje mi się inny niż na MŚ. Będzie trudno ale z tego co slyszę to nasi zawodnicy sa bardzo umotywowani :-) A Brazylia podrażniona porażką z Rosją... będzie ciekawie ;-)

Z drugiej pary półfinałowej wyjdzie Rosja i to jest niemalże pewne :-P

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » sob lip 14, 2007 5:10 pm

Tak, Rosja już w finale ; ) Teraz czas na naszych chłopców ;> Już niecała godzina do meczu :D

ODPOWIEDZ