Praca jak marzenie ?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
purpose
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 11:06 am

Praca jak marzenie ?

Post autor: purpose » wt lis 29, 2011 3:12 pm

Praca w branży reklamowej? Telewizyjnej? Modzie? Designie? Architekturze? Nie czekaj, tylko sprawdź jak zacząć! Zobacz jak to robią inni!

http://www.youtube.com/KreatywniLDZ

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: Narciarka » pt gru 16, 2011 11:55 am

Taaa....każda praca w dzisiejszych czasach,to same marzenia,żeby ją w ogóle dostać.W tym wypadku liczy się tylko i włącznie szczęście.Z tego co wiem,zawsze są poszukiwani młodzi,tacy do 24 lat,znający kilka obcych języków i najlepiej gdyby mieli praktyki w zawodzie z 10 lat.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
czipendejl
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 13, 2011 11:32 am

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: czipendejl » czw gru 22, 2011 12:00 pm

Ja tam marzę o pracy jako tester 5-gwiazdkowych ofert biur podróży ;)

Awatar użytkownika
lokkul
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 31, 2011 8:15 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: lokkul » czw gru 22, 2011 12:26 pm

Albo tester czekolady :D

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: Narciarka » ndz gru 25, 2011 5:17 pm

Też dobrze.Szkoda tylko,że marzenia nie zawsze się spełniają,ale ponieważ nic nie kosztują,warto to robić dla lepszego samopoczucia.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
buds442
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw lis 24, 2011 1:52 pm

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: buds442 » wt gru 27, 2011 9:25 am

też uważam, że na obecnym rynku pracy jest bardzo ciężko zdobyć wymarzoną pracę. jak już się znajdzie cokolwiek, to jest bardzo dobrze, bo inni szukają pół roku, rok i nic. ale warto marzyć i mieć wyobrażenie o pracy, jaką się by chciało wykonywać dzięki temu, można zaplanować swoją drogę rozwoju oraz doszkalać się w tym kierunku, aby spełnić marzenia.
Zdecydowanie wymaga odwagi, a działanie wytrwałości. A tylko korepetycje dają sukces.

Awatar użytkownika
lokkul
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 31, 2011 8:15 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: lokkul » wt sty 10, 2012 3:01 pm

Ależ mądrze powiedziane :) My tu o testerach czekolady i innych, a tu takie przemyślenia :)

Awatar użytkownika
spioch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 14, 2012 8:24 pm

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: spioch » sob sty 14, 2012 8:37 pm

Najlepiej jak się od samego początku wie co się chce robić, jeszcze w szkole i się dąży ku temu. Bo jeśli się człowiek wiele zastanawia i zmienia to nie ma zbytnio szans na coś fajnego. A poza tym dzisiejszy świat nie idzie w kierunku żeby się lepiej żyło tylko żeby szybciej umrzeć. Ja już dłuższy czas jestem bezrobotna i prace pewnie bym znalazła, ale taką żeby za darmo pracować :(

Awatar użytkownika
purpose
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 11:06 am

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: purpose » pn sty 23, 2012 9:59 am

Dzięki wszystkim za odpowiedzi:) Zgadzam się z tym, że w dzisiejszych czasach jest ciężko znaleźć pracę, a już tym bardziej taka, która jest dobrze płatna i interesująca. I rzeczywiście dobrze by było wiedzieć już w szkole co chce się robić w przyszłości i do tego dążyć. Ale sama po sobie wiem, że tylko nieliczni maja taki plan na życie w tak młodym wieku, a u większości droga do odpowiedniego zawodu to raczej pasmo wzlotów i upadków. Chciałam Was jeszcze zapytać co w takim razie z pracą w bardziej kreatywnych zawodach, artystycznych, związanych z sztuką, modą, grafiką, fotografią, architekturą? Wydaje mi się, że ludziom już przejada się powoli masówka i chcą czegoś unikalnego, każdy chce się wyróżnić? Może to jest jakiś przepis na sukces? Postawić na jakość, oryginalną niż na ilość?

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: Narciarka » śr sty 25, 2012 11:18 am

Pewnie,że zawsze można postawić na oryginalność, ale nikt nikomu nie zagwarantuje,że dostaniemy potem pracę w tym oryginalnym zawodzie.Uważam,że jednak dobrze jest znać języki obce, obsługę komputera. O grafik komputerowy ma sznsę dostać pracę,z tym,że za granicą Polski. A marzenia ze szkoły podstawowej nie zawsze się spełnią. Nieraz marzyło się o aktorstwie, estradzie, a dzisiaj tego jest jak mrówek i sami nieraz poszukują pracy,bo nie mają przebicia,nie mają pleców itd.Tak jak wspomniałam marzenia nie kosztują ,ale one nam nie dadzą oczekiwanej pracy, dzisiaj trzeba dość się nachodzić,żeby dostać jakąkolwiek pracę.Niestety.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ