Uzupełnienie danych

Regulamin. Ważne informacje od administratorów, moderatorów - zmiany w funkcjonowaniu forum, zmany ustawień...
Kasiak

Uzupełnienie danych

Post autor: Kasiak » wt maja 16, 2006 12:47 pm

Użytkownicy:

adek, aguś, allformobile, angelgirl, artek, Asiuuunia:),
banan5555, barracuda, belgarath1, bobo, bidon, Black_Devil_93,
carpe noctem, casablanca86, Cat, chekse, czarny, Czrnulka,
darek, djgreat, domeny, donka,
elmonk, emade,
Florist_Ona,
grzesiekbx,
IrishCream,
jarekproud, julcia,
Kathy, klaudia, klementynka, koczor, kropeczka,
litone, luki 25,
madziala, Madzik, magdavip, maniekw, Marcycha_PND, Mariusz, Marsellka, matek, mpiechota,
Nellus, NeSiLL, Nightmare, Natann,
olo, out of time, ozeh,
peter91, polandstore, Princessca, Pryka,
RNA, Różowa,
Scob, sh4rp
tarantula, test, twojadomenka_pl,
Voltener,
Zoo, zox

Proszeni są o przedstawienie się. W przypadku nie dopasowania się do uprzejmej prośby w ciągu miesiąca zostanie nałożona na te osoby kara w postaci upomnienia. Jeśli w ciągu dwóch miesięcy nie zostanie uzupełniona ta informacja użytkownik zostanie wyproszony z forum.
Ostatnio zmieniony ndz maja 28, 2006 3:56 pm przez Kasiak, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt maja 16, 2006 1:18 pm

wiem, że mnie nie ma na tej liscie, ale pytam z ciekawosci, przedstawienie tzn. co, wystarczy imie, czy podawac oryg. dane osobowe (imie nazwisko, czy wiek), jednoczesnie ograniczając mozliwosc anonimowości? pozdrawiam

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 17, 2006 6:24 am

No właśnie. Napisz cos o sobie, czym się interesujesz, co lubisz co cię denerwuje, ewentualnie jak masz na imię. Cokolwiek o sobie, z kąd jesteś itp.

ozeh

Post autor: ozeh » pt maja 26, 2006 8:56 pm

szczerze mowiac ten pomysl nie podoba mi sie wcale a wszystkie posty z dzialu "przedstaw sie" ignoruje ale zrobie to tylko dla swietego spokoju

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt maja 26, 2006 9:07 pm

wg mnie to dobrze, że ludzie się przedstawiają, ale przez to tworzą się typowe offtopowe topici, do nabijania postów, gdyby były w jednym temacie, to nie trzeba by było ignorowac az tak wielu...

ODPOWIEDZ