Czy Bóg istnieje?

Każdy z nas jest inny, na tym forum możesz pisać jak ludzie zachowują się w różnych sytuacjach...
Możesz tu dyskutować o wszystkim co jest związane z filozofią.
Wszystko co jest związane z religią - twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
warzywcio

Post autor: warzywcio » czw gru 07, 2006 9:33 pm

to czy dla kogos Bog istnieje to kazdego indywidualna sprawa, dla mnie on istnieje i w niego wierze i nikt mi nie wmowi ze jest inaczej...

kinga17

Post autor: kinga17 » czw gru 07, 2006 9:36 pm

a ja zaczynam juz mniej wierzyc w Boga :-| czy w ogole istniał??

warzywcio

Post autor: warzywcio » czw gru 07, 2006 9:40 pm

moge zalozyc sie ze do kosciola nie chodzisz i nawet w malym stopniu nie przestrzegasz przykazan ktore dal nam abysmy zyli wedlug nich, stad ta watpliwosc...ja nikogo do wiary nie namawiam, tylko wyrazam swoje zdanie na ten temat.

kinga17

Post autor: kinga17 » czw gru 07, 2006 9:47 pm

a chodze do kosciola, nie co tydzien ale chodze i stwierdzilam ze to mi jest niepotrzebne. Bog nieistnieje, nie ma go. Ludzie sobie to wmawiaja.

warzywcio

Post autor: warzywcio » czw gru 07, 2006 9:49 pm

to po co chodzisz?idz do jakiejs sekty czy gdzie kolwiek gdzie Boga maja za wroga.czy ktos Ci broni? :mrgreen:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw gru 07, 2006 9:50 pm

A dlaczego być wrogiem czegoś czego nie ma?? :>

warzywcio

Post autor: warzywcio » czw gru 07, 2006 9:52 pm

widz dla Was nie ma a dla innych jest.sa sekty ktore odciagaja ludzi wierzacych od Boga...Bóg istnieje!

kinga17

Post autor: kinga17 » czw gru 07, 2006 9:53 pm

i co z tego ze pojde do jakiejs sekty?? wmowia mi jakiejs głupoty do glowy, tak jak na religii i w kosciele.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw gru 07, 2006 9:54 pm

warzywcio pisze:Bóg istnieje!
Jako "rasowy" agnostyk, proszę o jakiś dowód :>

warzywcio

Post autor: warzywcio » czw gru 07, 2006 10:08 pm

dowod jest wiele i jak ktos chce to je zauwazy.poczytaj biblie i pismo swiete to moze sie czegos dowiesz...

ODPOWIEDZ