O seksie

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
magnoza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 14, 2011 4:50 am

O seksie

Post autor: magnoza » pt lip 29, 2011 7:27 am

Można powiedzieć, że ta sfera naszego życia uważana jest na tyle intymna, że wstyd się o nią pytać publicznie, a przecież jak wszystkiego w życiu- życia seksualnego też powinniśmy się nauczyć. skąd czerpiecie wiedzę na temat seksu? Mi się spodobało http://mistrzseksu.pl niby człowiek wszystko wie, a tu ile niespodzianek Szczerze polecam!

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: O seksie

Post autor: kfiatek » sob lip 30, 2011 11:26 am

my z mężem zrobiliśmy sobie ten kurs, tak z ciekawości i nie ukrywam dlatego że jest za darmo, przyznaję że mieliśmy świetną zabawę i naprawdę sporo przydatnej wiedzy wynieśliśmy, teraz w łóżku mamy pełen odlot :) Także róbcie kurs na Mistrza Seksu :)

Awatar użytkownika
ewe
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 21, 2012 2:36 pm

Re: O seksie

Post autor: ewe » wt sie 21, 2012 2:48 pm

Żadne kursy nie są potrzebne... do wszystkiego trzeba dorosnąć. Mam 34 lata i dopiero teraz czerpię prawdziwą satysfakcję ze współżycia. Wyszłam za mąż jak miałam 21 lat, to nie był mój pierwszy partner, ale mimo, że był starszy o 12 lat, niczego mnie nie nauczył, a ja byłam nieśmiała i seks był dla mnie obowiązkiem małżeńskim. Potem miałam partnera, z którym żyłam przez 7 lat... on był piękny i kochałam go okrutnie, ale w łóżku był egoistą i po jakimś czasie, zbliżenia nie sprawiały mi satysfakcji. Rozstaliśmy się, jak miałam 33 lata. po trzech miesiącach poznałam młodszego faceta, dużo młodszego, choć różnicy wieku nie widać, bo jestem dość atrakcyjną kobietą, która dba o siebie i o swoją kondycję fizyczną, to bałam sie, że w łóżku będę czuła się skrępowana... tak nie było. on okazał się namiętnym kochankiem, nastawionym na dawanie. spotykamy się prawie rok... nie zauważyłam żeby cokolwiek w nas osłabło. uwielbiam kochać się z nim rano, wieczorem, w samochodzie... w łóżku... jest moim pierwszym partnerem, któremu oddaję się cała.. za to, że wiem, jak bardzo zależy mu na tym, aby było mi dobrze, niejednokrotnie nie mogę się doczekać, kiedy mogę się odwdzięczyć. to przyszło naturalnie, to zależy od partnera... trzeba dawać, drodzy panowie, żeby dostać coś w zamian... Kobiety uwielbiają być rozpieszczane, ale nigdy nie pozostają dłużne!!!

ODPOWIEDZ