Rzucam palenie

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
lokkul
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 31, 2011 8:15 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Rzucam palenie

Post autor: lokkul » czw maja 10, 2012 9:47 am

Niestety trzeba przyznać, że i palących trzynastolatków w Polsce nie brakuje, to już jest patologia, żeby takie dzieciaki paliły, co ich tak do fajek ciągnie, jeszcze jeśli chodzi o alkohol, jestem w stanie to jakoś zrozumieć, ale papierosy? Chociaż może młodziaki będą teraz bardziej zainteresowane papierosami elektronicznymi niż zwykłymi, to już mniejsze zło, gdyby za szkołą próbowały takiego silvra niż zwyczajnych smolistych fajek. A jeszcze tak na marginesie: kiedyś był taki pomysł, żeby w szkołach, liceach, szkołach średnich, zrobić palarnie, bo przecież tam jest już trochę dzieciaków, które skończyły 18 lat i teoretycznie one mogą palić, ale ostatecznie to chyba nie przeszło, jak dla mnie - bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Rzucam palenie

Post autor: Narciarka » ndz maja 13, 2012 9:12 am

Raget coś mi się poprzestawiało z tą 13-tką. Ale jak wspomniano wyżej ,niestety 13-latkowie także palą.Kiedyś widziałam nawet dużo młodszego.Ale skoro rodzice nic nie widzą i nic nie czują....A nie tak dawno pokazywali reportaż w TV ,jak się zaciągał papierosem 2-latek,a rodzice byli wniebowzięci,że mają takiego bystrego chłopczyka.To patologia,fakt,ale i takie rodziny są,gdzie rodzic pali i pije razem ze swoimi dziećmi,niestety.Zacząć zawsze jest łatwiej,trudniej jest to potem rzucić.Jednak każde postanowienie,każda dezycja,to wszystko zależy od nas samych.Jakie mamy nałogi,jak żyjemy ,także. Pozdrowionka.Pa. ;)
Kocham życie!

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Rzucam palenie

Post autor: rissa » czw maja 17, 2012 11:39 am

lokkul pisze:Niestety trzeba przyznać, że i palących trzynastolatków w Polsce nie brakuje, to już jest patologia, żeby takie dzieciaki paliły, co ich tak do fajek ciągnie, jeszcze jeśli chodzi o alkohol, jestem w stanie to jakoś zrozumieć, ale papierosy? Chociaż może młodziaki będą teraz bardziej zainteresowane papierosami elektronicznymi niż zwykłymi, to już mniejsze zło, gdyby za szkołą próbowały takiego silvra niż zwyczajnych smolistych fajek.

Racja racja - młodzież szybko podchwytuje nowości, gadżety, coś, co jeszcze nie jest znane, a jeszcze jak jest elektroniczne, tak jak elektroniczne papierosy, to w ogóle opinie młodych powinny być entuzjastyczne ;)
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

Awatar użytkownika
kirissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:50 am
Lokalizacja: Hel

Re: Rzucam palenie

Post autor: kirissa » czw maja 31, 2012 9:55 am

Czy ktoś na forum byłby tak bystry i napisał mi, jakie stężenie nikotyny powinnam wybrać w tym Silvrze, żeby mniej więcej odpowiadało trzem - pięciu fajkom dziennie? Bo chciałam sobie tak dobrać e-papierosa, żeby jakiś tam poziom nikotyny sobie dostarczać, nie chcę terapii szokowej...
And then she'd say:
"It's ok, I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry"
Supergirl, Reamonn

ODPOWIEDZ