"Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
bigbang
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:53 am

"Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: bigbang » pt wrz 16, 2011 10:56 am

Co sądzicie o tym: http://sites.google.com/site/457news/ ? Warte uwagi? Czy można sie tym sugerowac?

Awatar użytkownika
sara1113
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 23, 2011 9:27 am

Re: "Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: sara1113 » pt wrz 23, 2011 9:33 am

prawie cała moja rodzina umarla na raka, slyszalam o teście nawet widziałam link, to ten http://postlinknews.com/457news.php ? zrobiłam go i wyszedł mi bardzo źle, cholernie mnie wnerwia taka medycyna z internetu, jak ktos ma poważny problem to sie tylko wkurzy!!!

Awatar użytkownika
buds442
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw lis 24, 2011 1:52 pm

Re: "Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: buds442 » wt gru 06, 2011 12:13 pm

no można się wkurzyć, ale z drugiej strony jak można się badać przez internet:D trochę nam zaczyna brakować zdrowego rozsądku, żeby porad medycznych szukać w zaśmieconym internecie a nie u lekarza, który skończył medycynę.
Zdecydowanie wymaga odwagi, a działanie wytrwałości. A tylko korepetycje dają sukces.

Awatar użytkownika
lokkul
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 31, 2011 8:15 am
Lokalizacja: Poznań

Re: "Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: lokkul » pt gru 09, 2011 11:53 am

Porady lekarskie przez internet...to rawie jak dzwonienie do wróżki :D:D

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: "Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: Narciarka » pt gru 16, 2011 12:14 pm

bigbang pisze:Co sądzicie o tym: http://sites.google.com/site/457news/ ? Warte uwagi? Czy można sie tym sugerowac?
Witryna została wyłączona. Ale ten temat jest jak najbardziej na czasie. Nawet małe dzieci chorują na tę potworną chorobę.
Nie wiadomo,czy nie jest to pozostałość po Czarnobylu.Smutne,ale niestety prawdziwe. :(
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: "Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: Narciarka » śr lut 29, 2012 12:12 pm

Bodajże to najgorsza z chorób,po AIDS i gruźlicy.W mojej rodzinie także mieli to świństwo,ale jakoś wcześniej choroba została wykryta.Nikomu tego bym nie życzyła.To horror,mieć kogoś w rodzinie chorego.Bądźcie zdrowi. ;) Pa.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: "Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: rissa » pn kwie 23, 2012 10:50 am

Najgorsze jest to, że nawet ludzi, którzy nie palą papierosów, nie piją, zdrowo jedzą, ogólnie prowadzą zdrowy tryb życia, nowotwory też dopadają, więc nie można się przed nimi uchronić żyjąc zdrowo ;/
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: "Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: Narciarka » pt kwie 27, 2012 8:26 am

Właśnie,nie ma reguły, na przyczynę zachorowania. Czasami ktoś pali jak smok i jest zdrowy jak rydz.Moja babcia nigdy z życiu nie miała w ręku papierosa,ani kropli alkoholu w ustach i niestety to choróbsko ją właśnie między innymi dopadło.Nie mówiąc o maleńkich dzieciach,których także jest pełno na oddziałach onkologicznych.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
romid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw gru 15, 2011 8:27 am

Re: "Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: romid » pt maja 04, 2012 10:32 pm

Chorują wszyscy, młodzi, starzy, dzieci, ale da się z tego wyjść. Miałem IV stopień, 9 miesięcy chemii i żyję. Dzieki internetowi znam kupę ludzi którzy też wygrali. Niektórym się nie udało, ale zdecydowana większość żyje i ma się dobrze. Genetyka gra tu dużą rolę, zresztą zawsze o to lekarze pytają. Problem z nowotworami w Polsce polega na tym, że pacjenci trafiają w zaawansowanych stadiach, bo najpierw lekarze biorą pod uwagę wszystkie inne opcje, zwłaszcza u młodych, a o nowotworze myślą na końcu. Na zachodzie podobno zawsze najpierw wyklucza się nowotwory.

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: "Nowotwory coraz częściej zabijają młodych" ?

Post autor: Narciarka » ndz maja 13, 2012 9:31 am

Wygrywa ten ,kto wcześniej zaczyna leczenie,lub jeśli rak nie jest złośliwy.Przy złośliwym raku,z przerzutami, nikt nie ma szans na wyleczenie,jedynie na przedłużenie życia w męczarniach.Widziałam kilka takich przypadków,niestety.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ