Problem...

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
Goja
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 02, 2010 4:49 pm

Problem...

Post autor: Goja » pn sie 02, 2010 5:04 pm

Hej
Opisze może wszystko od początku. Są wakacje,więc pomyślałam z koleżanką,że wybierzemy się gdzieś na kilka dni. Mam chłopaka więc z nim też miałam gdzieś jechać ale dopiero pod koniec sierpnia (wtedy miał dostać wolne w pracy). Więc zadzwoniłam,zarezerwowałam pokój dla mnie i koleżanki,wysłałyśmy zaliczkę.Co się okazało chłopak dostał wolne dokładnie na ten czas w którym miałyśmy jechać :-? I pojawił się problem,ponieważ musiałam wybierać,czy jechać z koleżanką czy z chłopakiem. Napisałam więc do koleżanki,że ja rezygnuje z wyjazdu,opisałam sytuację,ponieważ czułabym się nie fair jadąc sobie z koleżanką wiedząc,że z chłopakiem już nigdzie nie pojadę,więc stwierdziłam,że pojadę z nim.
Wiem,że wobec koleżanki nie jestem w porządku w takiej sytuacji,ale co wg was powinnam zrobić??Napisałam do niej smsa opisałam wszystko,powiedziałam,nie jest zadowolona,wręcz chyba się obraziła.Nie odpisuje na smsy :roll: Poniekąd to rozumiem,ale czy powinnam się czuć winna tej sytuacji?Co wy byście zrobiły na moim miejscu.Proszę o rady :->

Awatar użytkownika
agusiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 437
Rejestracja: sob lip 25, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: agusiek » pn sie 02, 2010 9:17 pm

Właściwie postąpiłabym jak Ty.
Chyba,że dałoby się to jakoś pogodzić, np. koleżanka bierze sobie kogoś, Ty chłopaka i wszyscy zadowoleni.
...być zagadką,której nikt nie zdąży zgadnąć,nim minie czas...
_____
16.09.2005
A. [*]

Awatar użytkownika
buds442
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw lis 24, 2011 1:52 pm

Re: Problem...

Post autor: buds442 » wt gru 27, 2011 10:01 am

dokładnie. plany nagle się zmieniły i wiadomo, że nie dałoby się inaczej tego rozegrać. fakt, szkoda, że koleżanka nie mogła kogoś zabrać ze sobą, wtedy byłoby najlepiej dla wszystkich i nikt nie poczułby się pokrzywdzony.
Zdecydowanie wymaga odwagi, a działanie wytrwałości. A tylko korepetycje dają sukces.

ODPOWIEDZ