Co z tym kryzysem?

Wiadomości ze świata. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń ze świata.
Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » wt mar 10, 2009 10:12 pm

A jakże pięknie by było wprowadzić cenzus wyborczy. I większość tych, którzy teraz są w sejmie nigdy by się tam nie znalazła. To zresztą też pewnie zmieniło by oblicze kryzysu.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Stranger
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 4:04 pm
Lokalizacja: Kraków/Odessa

Post autor: Stranger » śr mar 11, 2009 6:17 am

Fusa_20 pisze:
Stranger pisze:nieobliczalnego i niebezpiecznego
Tacy są współczesni politycy, dbaja o własny interes a nie o społeczeństwo, bo ludzi dziela sie na ukochanych-wyborców (przed wyborami) i narzekające-spoleczeństwo (po wyborach)
Widać, że masz nikłą wiedzę, współcześni politycy, którzy zasiadają w sejmie, dopłacają z moich podatków grubą kasę na firmy, taka pożyczka z tym, że bez oddawania. Ja jako, że jestem prawicowcem preferuję wolność gospodarczą, aniżeli stanie w miejscu i cieszenie się socjalizmem jaki mamy teraz, jeżeli chodzi o sejm to teoretycznie są tam liberalne partie (PO) które i tak głosują za typowo konserwatywnymi pomysłami, żeby nie stracić w sondażach, myślę że robię o wiele więcej dla ludzi (chociaż i tak ja to sobie g***o mogę) doprowadzając ich do usamodzielnienia, a nie ciągnąc dalej ten kraj Janosika.
książka wiersz - Moja twórczość.

Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Post autor: Mart » wt paź 06, 2009 5:51 pm

kryzys w naszym kraju panuje na każdej płaszczyźnie. Dopiero jednak kiedy to dotyka bezpośrednio nas i naszych kieszeni mobilizujemy się. Ktoś się za to zabrał w końcu i w społeczeństwie zaczęło być popularne pojęcie zatanizmu. Czytając ten artykuł -> http://interia360.pl/moim-zdaniem/artyk ... yzne,26461
- dostrzegłam autentyczność pojęcia. Choć większość z nas pewnie nie ejst tego świadoma, że każdy dąży do bycia zatanmistą.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » wt paź 06, 2009 10:38 pm

W tej chwili coraz bardziej zaczynam dochodzić do wniosku, że gdyby nadal obowiązywał na świecie parytet złota jeśli chodzi o pieniądz to o kryzysie nigdy byśmy nie usłyszeli. Pieniądz fiducjarny ma to do siebie, że jego wartość jest umowna, a nie rzeczywista, więc można nim manipulować, a to doprowadziło do obecnego "kryzysu".
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
toscano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 27, 2009 9:47 am

Post autor: toscano » sob paź 31, 2009 10:32 am

Niestety da sie go troche odczuc, sa problemy z kredytami, wzrasta bezrobocie. Polska i tak ma dobrze, bo nie mamy zbyt rozwinietej gospodarki, wiec nie ma co bankrutowac

Awatar użytkownika
buds442
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw lis 24, 2011 1:52 pm

Re: Co z tym kryzysem?

Post autor: buds442 » wt gru 06, 2011 12:05 pm

widzę, że posty są dość stare, więc może wyjdzie reaktywacja tego tematu. czy kryzys jest już u nas odczuwalny czy jeszcze nie?

według mnie zbliża się dużymi krokami i może być naprawdę nieciekawie. biorąc pod uwagę to, jak ciągle straszą zwolnieniami, bo firmy przygotowują się do kryzysu, to zaczynam się naprawdę martwić. co o tym wszystkim sądzicie?
Zdecydowanie wymaga odwagi, a działanie wytrwałości. A tylko korepetycje dają sukces.

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co z tym kryzysem?

Post autor: rissa » pn gru 19, 2011 12:54 pm

Moim zdaniem, to jest walenie kotka za pomocą młotka. Gadają, gadają a jakiś strasznym zmian nie widać.
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

Awatar użytkownika
mak1234
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 23, 2013 12:25 pm

Re: Co z tym kryzysem?

Post autor: mak1234 » pt sty 25, 2013 9:40 am

Kryzys tak na prawde jest w naszych głowach. Polecam stronkę podatkową PIT 37 wzór

Awatar użytkownika
kakaz1
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 12, 2013 11:52 am

Re: Co z tym kryzysem?

Post autor: kakaz1 » wt mar 12, 2013 11:57 am

Strefa euro niedługo upadnie dlatego niedługo inwestycje w waluty będą przynosiły niezłe zyski ( już przynoszą ). Jak Euro padnie i ten cały system zbankrutuje to w końcu będzie normalnie

Awatar użytkownika
koolas1
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 25, 2013 4:26 pm

Re: Co z tym kryzysem?

Post autor: koolas1 » pn mar 25, 2013 4:37 pm

W polsce na razie nie ma kryzysu właśnie mi dlatego że nie ma u nas euro

ODPOWIEDZ