Dobry kurs maturalny w Krakowie ?

Dyskusja dotycząca szkoły.
Awatar użytkownika
JohnCoffey
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 04, 2010 10:28 am

Dobry kurs maturalny w Krakowie ?

Post autor: JohnCoffey » pn sty 11, 2010 7:53 am

Witam !

Ja w sprawie przygotowań do matury ;) Zna ktoś jakąś sprawdzoną firmę która przygotowlaby mnie do matury za matmy w opcji podstawowej ? Z góry thx za pomoc :)

Awatar użytkownika
thitus
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 11, 2010 11:16 am

:)

Post autor: thitus » śr sty 27, 2010 8:18 pm

Hej ! W Krakowie AP Edukacja prowadzi takie kursy. Siostra przygotowuje się u nich do matury i sobie chwali. Powodzenia

Awatar użytkownika
ekstroom
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 28, 2010 9:16 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ekstroom » czw lip 29, 2010 12:57 pm

Mnie też przygotowywała AP Edukacja i na maturze poszło mi bardzo dobrze, dostałem się teraz na psychologię nawet :)

Awatar użytkownika
Yvonne
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt sie 12, 2011 6:59 am

Re: Dobry kurs maturalny w Krakowie ?

Post autor: Yvonne » sob sie 13, 2011 8:15 am

A ja polecam kursymatura.pl :)

Awatar użytkownika
santiagos
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wt lis 22, 2011 11:47 pm

Re: Dobry kurs maturalny w Krakowie ?

Post autor: santiagos » śr lis 23, 2011 9:45 pm

Szkoły publiczne to już przeszłość. Obecnie większość ludzi, którzy chcą studiować, łączy naukę z pracą. Oferta wyższych skierowana jest zazwyczaj do ludzi młodych, z ogromnymi perspektywami i szansami. Co jednak z tymi, którzy pracę zawodową rozpoczęli wcześniej, chcą nadal się rozwijać, mają pieniądze, czas i mieszkają w Warszawie? Polecamy im szczególnie Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną, usytuowaną w samym centrum stolicy, oferującą m.in. Bezpieczeństwo narodowe oraz Finanse i Rachunkowość, doskonałą kadrę, a przede wszystkim umożliwiający ludziom pracującym swobodne studiowanie. Do tego świetne programy studenckie – obniżanie czesnego, stypendia, własny notebook. Sprawdźcie sami na www.wsseuczelnia.edu.pl

ODPOWIEDZ