Podyplomówka z angielskiego gdzie?

Dyskusja dotycząca szkoły.
Awatar użytkownika
artemis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 29, 2011 11:53 am

Podyplomówka z angielskiego gdzie?

Post autor: artemis » śr cze 29, 2011 12:45 pm

Witam, szukam studiów podyplomowych z języka angielskiego w warszawie, aby podnieś swoje kwalifikacje, ktoś może ukończył jakieś może polecić jakąś uczelnie, podzielić się swoimi wrażeniami?

Awatar użytkownika
nina27
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 30, 2011 11:56 am

Re: Podyplomówka z angielskiego gdzie?

Post autor: nina27 » czw cze 30, 2011 12:00 pm

Spróbuj tu lingwistyka.edu.pl jest to Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie i w swojej ofercie kształcenia mają podyplomówkę z jeżyka angielskiego, jako ich absolwent mogę ich jak najbardziej polecić bo przeżyłem na tej uczelni piękne lata.

Awatar użytkownika
monika_85
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 07, 2010 11:02 am

Re: Podyplomówka z angielskiego gdzie?

Post autor: monika_85 » wt lip 05, 2011 8:29 am

W Collegium Balticum jest ciekawa oferta studiów podyplomowych. Z angielskiego masz do wyboru Tłumaczenie pisemne i ustne lub komunikacja w biznesie. W moim zawodzie konieczna jest znajomość niemieckiego więc wybrałam się na podyplomówkę z niemca z zakresu tłumaczenia ustnego i pisemnego.

Awatar użytkownika
Yvonne
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt sie 12, 2011 6:59 am

Re: Podyplomówka z angielskiego gdzie?

Post autor: Yvonne » pt sie 26, 2011 4:57 pm

Zajrzyj na kursyjezyki.pl :)

Awatar użytkownika
santiagos
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wt lis 22, 2011 11:47 pm

Re: Podyplomówka z angielskiego gdzie?

Post autor: santiagos » wt lis 22, 2011 11:51 pm

Szkoły publiczne to już przeszłość. Obecnie większość ludzi, którzy chcą studiować, łączy naukę z pracą. Oferta wyższych skierowana jest zazwyczaj do ludzi młodych, z ogromnymi perspektywami i szansami. Co jednak z tymi, którzy pracę zawodową rozpoczęli wcześniej, chcą nadal się rozwijać, mają pieniądze, czas i mieszkają w Warszawie? Polecamy im szczególnie Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną, usytuowaną w samym centrum stolicy, oferującą m.in. Bezpieczeństwo narodowe oraz Finanse i Rachunkowość, doskonałą kadrę, a przede wszystkim umożliwiający ludziom pracującym swobodne studiowanie. Do tego świetne programy studenckie – obniżanie czesnego, stypendia, własny notebook. Sprawdźcie sami na www.wsseuczelnia.edu.pl

Awatar użytkownika
Jakubowski
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 2:05 pm

Re: Podyplomówka z angielskiego gdzie?

Post autor: Jakubowski » śr wrz 11, 2013 4:34 pm

Ja zdecydowałem się na te studia podyplomowe na WSB i mogę je spokojnie polecić. Mój kierunek? Lean Sigma Academy Quality Service Group: Lider Lean Manufacturing i Six Sigma Green Belt

ODPOWIEDZ