Kod Leonarda da Vinci ...

Wszystko co jest związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi literatura, a również zamieszczać własna twórczość (wiersze, opowiadania).
MARDOK

Post autor: MARDOK » pn cze 26, 2006 8:15 am

Paul pisze:No to już Napoleon powiedział, że historia to zbiór uporzakowanych kłamstw. Nihil Novi.
''Czymze jest historia, jak nie umowną bajką'' - jakos tak to brzmialo, sęk w tym ze te uporzodkowane klamstwa mozna rozwiklac, a niektore trzeba ...

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt lip 14, 2006 1:28 pm

Zastanawia mnie jedno. Czy gdybym napisał książkę o tym, że Żydzi doprowadzili do upadku Powstania Warszawskiego a na końcu dał mała adnotację, że niektóre zdarzenia są fikcyjne to te same autorytety broniące "Kodu" broniłyby mojej powieści.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pn lut 16, 2009 8:11 pm

Ja ksiazke czytalem i to klasyczny kryminal. Przyjemnie sie czyta.

Awatar użytkownika
zasuszona_łza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 20, 2009 2:00 pm

Post autor: zasuszona_łza » wt lip 21, 2009 6:21 pm

książkę fajnie się czyta, bo intryguję.
podczas czytania w sumie zastanawiałam się nad tym związkiem Marii Magdaleny i Jezusa.
Ale w książce Brown napisał, że mieli dziecko. a Tego to już by się ukryć nie dało..
a co do filmu, to nie oglądałam.
wolę czytać.
..

Awatar użytkownika
Xeo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 04, 2010 1:56 pm

Post autor: Xeo » śr cze 02, 2010 2:42 pm

Odświeżę trochę ten temat ;)
Kod Leonarda da Vinci przeczytałem jako pierwszą książkę Dana Browna.
Tak mnie wciągnęła, że w tej chwili prawie wszystkie jego książki (oprócz jednej) stoją na mojej półce.
Autor ma smykałkę do kontrowersyjnych tematów. Bardzo ciekawe opisy, wydarzenia, szkoda, że większość to fikcja literacka... ;/

ODPOWIEDZ