Co myslicie o osobach kreujących się w internecie na inne ni

Każdy z nas jest inny, na tym forum możesz pisać jak ludzie zachowują się w różnych sytuacjach...
Możesz tu dyskutować o wszystkim co jest związane z filozofią.
Wszystko co jest związane z religią - twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Awatar użytkownika
Black Sheep
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 1:59 pm

Post autor: Black Sheep » wt kwie 13, 2010 9:17 pm

Ja na realu i virtualu staram się być taka sama. Nie tworze innych osobowości. Bo i po co? Żeby potem kogoś rozczarować? Nie, dziękuje.
Szczerze powiedziawszy niektóre rzeczy łatwiej mi napisać np. na gg czy forum niż w realu. Jednocześnie co do znajomości internetowych jestem bardzooo nieufna.

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » wt kwie 13, 2010 9:21 pm

Black Sheep pisze:Ja na realu i virtualu staram się być taka sama. Nie tworze innych osobowości. Bo i po co? Żeby potem kogoś rozczarować? Nie, dziękuje.
Szczerze powiedziawszy niektóre rzeczy łatwiej mi napisać np. na gg czy forum niż w realu. Jednocześnie co do znajomości internetowych jestem bardzooo nieufna.

To tak samo jak ja, no popatrz tylko ile nas łączy, aż dziw bierze!
It Seems So Fuck!!

Awatar użytkownika
Ruda
Bywalec
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 1:49 pm

Post autor: Ruda » wt kwie 13, 2010 9:24 pm

ja myślę że to jak z żarcikiem ' dlaczego pises liże sobie jajka ? ... bo może '
internet na to pozwala, więc dlaczego nie : )

Awatar użytkownika
agusiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 437
Rejestracja: sob lip 25, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: agusiek » śr kwie 14, 2010 7:31 am

Co myślisz o ludziach, którzy wymyślają w internecie nowy wiek, imię, życie?
Wydaje mi się,że jest to w jakiś sposób dowartościowanie takiej osoby, która prawdopodobnie nie jest zadowolona ze swojego życia, nie odpowiada jej imię czy wiek.
Chociaż może to służyć jako rozrywka.
Osobiście nie należę do takich osób.
Ostatnio zmieniony śr kwie 14, 2010 7:31 am przez agusiek, łącznie zmieniany 1 raz.
...być zagadką,której nikt nie zdąży zgadnąć,nim minie czas...
_____
16.09.2005
A. [*]

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr kwie 14, 2010 11:12 pm

Myślę, że takie osoby są przede wszystkim bardziej bezpieczne.

Z drugiej strony to ciekawy eksperyment, wejść w skórę zupełnie innej osoby

Awatar użytkownika
slodka idiotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt kwie 20, 2010 9:10 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: slodka idiotka » wt kwie 20, 2010 10:04 pm

Czasami nawet chciałabym poudawać kogoś innego. Jednak słaba ze mnie aktorka a poza tym na cholerę mam udawać kogos innego. Lubię siebie taka jaka jestem
Wiek dojrzały charakteryzuje sie tym, że wąska talia i szeroki umysł zamieniają sie miejscami

Awatar użytkownika
sheldon
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 21, 2010 2:11 pm

Post autor: sheldon » śr kwie 21, 2010 2:22 pm

Wiek? Imię? Jeśli na tym ma się kończyć owo "kreowanie się na kogo innego" to pozdrawiam. Każdy udaje kogoś innego, nie tylko w internecie, także w "zwykłym" życiu.

Awatar użytkownika
Ruda
Bywalec
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 1:49 pm

Post autor: Ruda » śr kwie 21, 2010 6:02 pm

Ale w realnym życiu, nie skłamię że jestem długonodą blond pięknością o głebokich zielonych oczach . W dodatku bardzo latwo udawać inteligentniejszego niż się jest rzeczywiście, bo można milion razy czytać co się napisało, i zdecydować czy to na pewno jest mądre.

Awatar użytkownika
sheldon
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 21, 2010 2:11 pm

Post autor: sheldon » czw kwie 22, 2010 9:00 pm

W dodatku bardzo latwo udawać inteligentniejszego niż się jest rzeczywiście, bo można milion razy czytać co się napisało, i zdecydować czy to na pewno jest mądre.
I bardzo łatwo zrobić z siebie idiotę, bo większość rzeczy, które się mówi, może zostać zweryfikowana przez drugą stronę. Nadal pozdrawiam tych, którzy stanie się długowłosą blond pięknością nazywają zmianą tożsamości.

Awatar użytkownika
MetalowyPinokio
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: czw lip 16, 2009 8:10 pm

Post autor: MetalowyPinokio » pt kwie 23, 2010 5:51 pm

Mam wyjebane na takie osoby prawdę mówiąc. Np. taki Hołwa, kreuje się w internecie na inteligenta, co to nie on, taki mądrala typowy. Nie polecam nikomu takich praktyk, bądźcie sobą i bierzcie przykład z Pana Pinokia.

ODPOWIEDZ