napisy.org

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
Guru7

Post autor: Guru7 » pt cze 01, 2007 12:09 pm

mi sie przypomniała akcja świadcząca o wybitnej wiedzy i inteligencji ludzi z drogówki, wracałem z kolegami w palenia gumy- u mnie w mieście jest coś takiego co niedziele, chyba wiecie o co chodzi, jechaliśmy bmw , zatrzymała nas policja i sprawdzała koła z przodu czy aby przypadkiem bieżnik nie jest za mały od palenia gumy, szkoda tylko, że bmw ma zawsze napęd na tył hehe, no cóż nie wszyscy muszą się znać na samochodach ale to było dla mnie co najmniej śmieszne bo w końcu to drogówka

[ Komentarz dodany przez: xTrollx: 2007-06-04, 06:55 ]
Guru7 pisze:szkoda tylko, że bmw ma zawsze napęd na tył hehe
no nie takie hehe zawsze, co z wersjami 4x4 hehe?

Mortuś

Post autor: Mortuś » pt cze 01, 2007 1:44 pm

Guru7 pisze:chyba wiecie o co chodzi
Przepraszam. Ale ja nie wiem, o co? Oświeć mnie... Chodzi o straszenie ludzi? Patrzcie jedzie BMW i zaraz kogoś potrąci jak nie zejdziecie z jezdni? O to? No cóż... Dam Ci przykład, znasz się na komputerach? Przytakujesz mówiąc znam bo wime gdzie mysz podpiąć, tak samo znasz się na samochodach, gdybyś Ty był na miejscu tych z drogówki to też pewnie byś pojęcia nie miał na temat tego BMW, a gdybyś miał to napewno nie tak duże by cokolwiek sprawdzać :}

Silnik... Dupa z silnikiem, wiesz jak on chodzi? Skoro jesteś taki cwany... Temat jest o stronie napisy.org nie o paleniu gumy twoich kolegów... więc nie spamuj jeśli nie masz do powiedzenia nic na temat. ;-)

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz cze 24, 2007 12:04 pm

Minęło już ponad miesiąc od zatrzymania twórców napisy.org. Jakoś nie słyszę w mediach o jakichś spektakularnych postępach w śledztwie. Nie trąbi się o kolejnych zatrzymaniach "groźnych" przestępców.

Czyżby kolejna spektakularna porażka organów ścigania?
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz cze 24, 2007 2:37 pm

Bo wszystkich zatrzymali. Kogo mają jeszcze ścigać? Działają napisy.info ale pewnie dlatego, że są na jakimś mongolskim serwerze :lol:
Działają też napisy24.pl których uczestnikami jest tylko grupa zamknięta krewnych :lol:
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pn cze 25, 2007 7:49 pm

Łee napisy.org były bajlepsze w sumie. No a teraz ściągam z napisy.info, albo przez emule ;)

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt lis 02, 2007 6:32 pm

minęło już tyle czasu od zatrzymania. Czy ktoś wie jak się potoczyły losy zatrzymanych "przestępców", żeby nie powiedzieć "gangsterów"?
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt lis 02, 2007 8:25 pm

[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
pointart
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn sty 07, 2008 4:43 pm

Post autor: pointart » pn sty 07, 2008 4:56 pm

Zamkną jeden serwis na jego miejsce powstaną 2 następne. To jest walka z wiatrakami. Tak na prawde to kombinuja jak tu zastraszyc ludków którzy cos robią a wielkie koncerny bez sensu sie zasłaniają stratami finansowymi z pirackich filmów. Jak film dobry to ide do kina bo wiem ze warto, jak slabizna to nie ide a jak obejrze w domu to z nudow. Tak wiec nawet lepiej dla nich bo wogle go obejrze. A niedawno czytalem roziwazanie ktore chca wprowadzic w odtwarzaczch dvd - reklamy w trakcie filmu. Świat leci na lep na szyje.

Awatar użytkownika
sister
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: czw lut 21, 2008 2:50 pm

Post autor: sister » śr sty 21, 2009 2:21 pm

szkoda że już tego serwisu nie ma ale jako że net nie lubi próżni są napisy.info. tak samo dobre;)

Awatar użytkownika
toscano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 27, 2009 9:47 am

Post autor: toscano » sob paź 31, 2009 10:27 am

na szczescie jest napiprojekt:)

ODPOWIEDZ