Najpierw simland

Jeżeli posiadasz swoję strone i chcesz się dowiedzieć jaka jest opinia innych webmasterów tu mozesz ją zaprezentować.
Awatar użytkownika
S.Imlandzki
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 01, 2009 7:50 pm

Najpierw simland

Post autor: S.Imlandzki » czw paź 01, 2009 7:53 pm

Do pracy nad simlandem zostalem po czesci zmuszony ;) przez Andrzeja,biedak tak bardzo chciał cos zrobić dla wszystkich ,chciał stworzyc wlasne cos w internecie,czy pisałem,że jest informatykiem z pensja 750f dziennie??-szok(ze jemu sie tak chce),wiec przez 2 miesiace dzien w dzien w bolach wymyslalismy co stworzyc ,co stworzyc takiego czego jeszcze nie ma w sieci...i prawie wszystko jest, prawie bo znalezlismy mala dziureczke w tym wszystkim nie zapełniona,pozniej 6 miesiecy opisów projektow i w koncu mamy pierwsze swoje dziecko,ktore juz w listopadzie otworzy oczy.Czym jest Simland.pl jest portalem spolecznym,ktos powie NASTEPNY??!!??Być może ale ten nasz jest budowany na opiniach ludzi,tesknocie i wszystkim tym czego brakuje nam,a czego jeszcze nikt w sieci nie zebrał w jednym miejscu.Czasami zastanawiamy sie czy tego nie jest za mało,czasami mamy zwatpienia,wiec moze was zapytam co tak naprawde powinno byc w portalu spolecznosciowym???Co was drazni na innych portalach??A co zadowala???
A swoja droga to nie wiem jak my przez to przebrnelismy....acha nie wiem czy moge ale podaje adres jakbyscie byli zainteresowani wpisac sie na liste oczekujacych paszportu do simlandu :))))


www.simland.plwww.simland.pl

Zablokowany