Mam PRAWIE 15 lat ...

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » sob sty 05, 2008 4:12 pm

xTrollx pisze:Jak sądzicie czym spowodowane jest takie postarzanie się pośród dzieci i młodzieży i co to w ogóle ma na celu?
odpowiedź wydaje się oczywista - im starszy tym (niby) mądrzejszy a co za tym idzie będą traktowani poważniej, a nie jak gówniarze. któż z Was chciałby być traktowany niepoważnie? tak więc takie działanie wśród dzieci i młodzieży jest całkiem naturalnym zjawiskiem społecznym.
Life hurts...

Awatar użytkownika
pointart
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn sty 07, 2008 4:43 pm

Post autor: pointart » pn sty 07, 2008 5:01 pm

Niestety samo gadanie ile sie ma nic nie zmieni.
Jak to wszyscy wiedza sa 16 letni ktorzy marudza jak dziadkowie i dziadkowie ktorzy smigaja jak by mieli 16 lat.
Wazne jak sie czujesz a nie ile masz. Ale fakt im dalej z wiekiem tym wiecej na bani problemow

Awatar użytkownika
niejestemzcukru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 18, 2008 10:27 pm
Lokalizacja: pudełko czekoladek
Kontakt:

Post autor: niejestemzcukru » śr lut 20, 2008 3:15 pm

ja tam zawsze podaję rocznikowo. 17 teraz. ale chciałabym sie zatrzymać, zeby nie leciało, bo wszsycy chcą być dorośli a być nastolatkiem to przecież najpiękniejszy czas.

Awatar użytkownika
Niepoważna
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 13, 2008 6:43 pm
Lokalizacja: cukiernica.

Post autor: Niepoważna » śr lut 20, 2008 8:09 pm

niejestemzcukru pisze:ale chciałabym sie zatrzymać, zeby nie leciało, bo wszsycy chcą być dorośli a być nastolatkiem to przecież najpiękniejszy czas.

Taa ja za przeszło miesiąc kończę 19, ostatnie naste. :( zawsze chciałabym mieć te 17 lat, cudowny wiek.

Awatar użytkownika
Kobieteria
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt mar 04, 2008 8:25 pm
Kontakt:

Post autor: Kobieteria » wt mar 11, 2008 3:00 pm

Kiedy byłam w takim wieku [a było to stosunkowo niedawno ;)] przy każdym wyjeździe, gdzie miałam okazje poznać nowych ludzi - postarzałam się o ten rok. Dlaczego? Na swoim koncie mam już kilka odwiedzonych forum internetowych i widzę jak z reguły traktowane są osoby młodsze - wielu ukrywa wiek, albo tak jak w temacie - dodaje sobie kilka lat, żeby ludzie nie skreślali ich na starcie. Odpowiedź jest już chyba jasna. Poza tym - im starszy, tym więcej wolno.

Awatar użytkownika
Niepoważna
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 13, 2008 6:43 pm
Lokalizacja: cukiernica.

Post autor: Niepoważna » pn mar 17, 2008 1:57 pm

im starszy, tym więcej wolno.

Może i tak, ale świat poszedł tak do przodu, że teraz o wiele więcej może taki gówniarz w wieku do 13 lat. Na przykładzie moim i mojego rodzeństwa ja w ich wieku 12 & 14 mogłam nie wiele, z nimi jest zupełnie inaczej, i to mnie strasznie wkurza.

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » śr kwie 09, 2008 5:59 pm

Po pierwsze drogie nastolatki- cieszcie się swoim wiekiem póki możecie, bo z biegiem lat przestaniecie się bawić, śmiać i żyć beztrosko. Zaczną się problemy, kłutnie i rozmyślanie jak tu żyć. Ja mam 24 lata ...fakt starsza jestem od was ale właśnie ze względu na to że tęsknie za waszym błogim życiem tu jestem.... mam tyle lat i co?, i martwię się o pracę, o dom, o chłopaka (czy mnie gdzie nie zdradza :-P ). To wcale nie jest takie przyjemne.
Niby starszy więcej może, a guzik prawda...im więcej możemy tym więcej pojawia się na naszej drodze zakazów i nakazów! Więc jeszcze raz to piszę... cieszcie się każdą uciekającą chwilą kochani bo one nie wrócą.

ODPOWIEDZ