Pytanko do dziewczyn...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Yennefer

Post autor: Yennefer » śr paź 24, 2007 8:24 am

Dziewoocha, uwierz mi lepsze są brudasy niż ci, co myją się 3 razy dziennie, perfumują że nie umiesz oddychać i używają więcej kosmetyków niż wszystkie baby w domu :-D

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » śr paź 24, 2007 2:57 pm

Yennefer pisze:Dziewoocha, uwierz mi lepsze są brudasy
oj Ty nie wiesz chyba, co mówisz ;P u mnie w klasie jest jeden chłopak... śmierdzi od niego na kilometr.. żal..
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » śr paź 24, 2007 7:08 pm

Hmm wole w swoim otoczeniu pachnące osoby niż smierdzące. W klasie też mam śmierdzącą dziewczyne.. ble...
ale właściwie w moim poprzednim poście nie miałam na myśli brudasów w sensie śmierdzieli tylko brudasów jako ludzi z długimi batami, w powyciąganych koszulach glanach etc.
Ostatnio zmieniony śr paź 24, 2007 7:09 pm przez Dziewoocha, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

motoko

Post autor: motoko » sob paź 27, 2007 7:32 pm

Lubię mężczyzn wrażliwych, czułych i niekryjących swoich uczuć.
Uwielbiam w ogóle ludzi, którzy bardzo mocno przeżywają emocje i dostrzegają piękno we wszystkim dokoła, nie boją się marzyć, kochają całą swoją osobą i całą swoją osobą są oddani.
Takich ludzi bardzo łatwo zranić, lecz gdy się kocha, nie chce się tego robić.
Taka jestem ja i mój chłopak...

A wygląd? OK, teraz wygląd.
Wiadomo, pierwsze na co patrzę, to oczy i najbardziej podobają mi się ciemne.
Uwielbiam też zarost i płaski owłosiony brzuszek...
No nic na to nie poradzę, działa to na mnie jak nie wiem *_*

jumperka

Post autor: jumperka » pn gru 17, 2007 4:23 pm

ehh...dla mnie powinien być wygadany mieć swoje zdanie....fajnie się ubierać..i być dobrze zbudowany...nie jakiś chudzielec... :-P :mrgreen:

Awatar użytkownika
podryw_aga15
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 9:02 am
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: podryw_aga15 » ndz sty 06, 2008 4:54 pm

Moim zdaniem aby zrobić wrażenie na przystojnym chłopaku powinnaś kupować i ubierać się sexownie np. czarne rurki dlatego że one podkreślają ciało ale mzależy czy jesteś chuda czy gruba i zależy od koloru włosów bo jak np. jesteś brunetką to powinnaś się ubierać na czarno :) a jak jesteś plondynką to kolory np. różowy, niebieski, biały itd. :) I pamiętaj o zachowaniu powinnaś udawać że go nie widzisz i sie wygłupiać :p (przynajmniej ja tak robie i to działa :)) albo zaczepiać go np. łaskotki, kopać go ale zależy to od nastawienia chłopaka :) I pamietaj nigdy nie wiąż włosów!!!

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz sty 06, 2008 6:15 pm

I pamietaj nigdy nie wiąż włosów!!!
Zdziwiłabyś się. . . Wielu chłopakom podobają się dziewczyny w związanych włosach, wielu to pasuje. Poza tym słyszałam kiedyś, że widoczna szyja też działa w jakiś tam sposób.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » pn sty 07, 2008 4:36 pm

podryw_aga15 pisze:I pamietaj nigdy nie wiąż włosów!!!
to chyba kwestia gustu:)
i urody:)
posiadaczki owych wlosow:)
bo niektorym naprawde ladnie jest w zwiazanych

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » pt lut 08, 2008 12:49 pm

Dla mnie facet powinien mnie nie zdradzać, być miłym, sympatycznym, z poczuciem humoru, wygadanym, ogólnie trochę zwariowanym i zawsze gotowym do obronienia mnie. Faceci piszący wiersze itp odpadają :) Z wyglądów to żeby był wyższy ode mnie i żeby nie był przeraźliwie chudy :D

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt lut 08, 2008 2:41 pm

Gusia pisze:Faceci piszący wiersze itp odpadają :)
A to czemu?
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

ODPOWIEDZ