Otwarte czy zamknięte ??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
shoah

Post autor: shoah » pn paź 08, 2007 5:19 pm

jak już pisalam zawsze automatycznie zamykałam, az chłop w koncu powiedział, że co mam mieć zamkniete, zebym otworzyła, powiem, że tez tak miło jest bardzo :)
chociaż jeszcze ten automat pozostał

Kajetan

Post autor: Kajetan » pt paź 12, 2007 7:20 pm

Xd a ja sie nie całowalem i nie wiem czy będę mial otwarte czy zamkniete :). XD (Jak chcecie usuncie ta wypowiedz).
Ostatnio zmieniony pt paź 12, 2007 7:32 pm przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.

motoko

Post autor: motoko » sob paź 27, 2007 7:38 pm

Ja mam zwykle zamknięte, ale często też tylko przymrużone i tak chyba lubię najbardziej...

WhO Am I ?

Post autor: WhO Am I ? » wt lis 13, 2007 6:58 pm

ja jakos nie moge zamknac :P nie porafie heh

Awatar użytkownika
jb41
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 03, 2007 4:51 pm
Lokalizacja: Tychy

Post autor: jb41 » pn gru 03, 2007 5:09 pm

Kiedy otwarte, teraz przewaznie zamkniete, czasem zerkne. Ponoc laski wola jak koles zamyka. Dlaczego tak? :P

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn gru 03, 2007 7:07 pm

jb41, a skąd takie informacje? Mi tam nie przeszkadza, gdy koleś całując się ze mną, patrzy się na mnie lub w moje oczka :-)
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
podryw_aga15
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 9:02 am
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: podryw_aga15 » pt sty 04, 2008 6:00 pm

Przy pocałunku powinno się mieć zamknięte oczy ponieważ może ten ktoś nie lubi jak ktos się na niego patrzy w czasie pocałunku i może sie speszyć

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt sty 04, 2008 8:11 pm

podryw_aga15 pisze:Przy pocałunku powinno się mieć zamknięte oczy ponieważ może ten ktoś nie lubi jak ktos się na niego patrzy w czasie pocałunku i może sie speszyć
jak się całuje z nieznajomym to może się peszyć ale jak się całujesz z osobą którą znasz i z którą jesteś to chyba tego uczucia będzie pozbawiona no chyba że się mylę :>
jb41 pisze:Ponoc laski wola jak koles zamyka. Dlaczego tak? :P
Bo one podczas całowania mają otwarte i rozglądają się za innym facetem ;> dlatego a jak się na nią patrzysz to ją krępujesz :D:D:D
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » sob sty 05, 2008 4:09 pm

ależ macie dylematy życiowe 8-)
Life hurts...

Awatar użytkownika
korba
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 30, 2008 10:40 am

Re: Otwarte czy zamknięte ??

Post autor: korba » pn lut 04, 2008 11:15 am

najczęściej mam zamknięte ;-)

ODPOWIEDZ