Zasady uzyskiwania rang

Regulamin. Ważne informacje od administratorów, moderatorów - zmiany w funkcjonowaniu forum, zmany ustawień...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob wrz 22, 2007 3:36 pm

Zróbmy tak, Dziewoocha, przedstawi swoją propozycję a następnie forumowicze wyrażą swoją opinię.

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » sob wrz 22, 2007 3:44 pm

Jasne, ja jestem ZA. Tylko nie wiem kiedy będę mogła owe rangi stworzyć. Narazie na obecnym kompie nie mam programu. Ale jeśli coś zrobię powiadomię :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » ndz wrz 23, 2007 9:06 am

a ja widzę że to jest robienie zameiszania, bo jak do tej pory nikt na rangi nie narzekał... a teraz jednym się nowe spodobają, innym nie i zamiast sie udzielać w tematach będziemy się zajmować bzdurami.

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » ndz wrz 23, 2007 10:30 am

To w takim razie ja pierwsza zasugerowałam jakieś zmiany. Nie mówię oczywiście, że rangi mi się nie podobają bo są spoko, ale czy coś nowego to w pewnym sensie jakieś "odświeżenie"??
Obrazek

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » ndz wrz 23, 2007 10:47 am

Dziewoocha pisze:Ale mianowicie nie podobają mi się te procenty. Jest tyle przeróżnych rang do pobrania a nawet można takowe zrobić.
to w koncu się podobają czy nie ???
nie jest nieświeżo, żeby "odświeżanie" było konieczne. dużo nowych tu ostatnio i wątpię czy ktokolwiek ma takie zmartwienia.

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » ndz wrz 23, 2007 10:51 am

Nieboraczek pisze:
Dziewoocha pisze:Ale mianowicie nie podobają mi się te procenty. Jest tyle przeróżnych rang do pobrania a nawet można takowe zrobić.
to w koncu się podobają czy nie ???
nie jest nieświeżo, żeby "odświeżanie" było konieczne. dużo nowych tu ostatnio i wątpię czy ktokolwiek ma takie zmartwienia.
Ranga ogólnie jest spoko. Procenty mi się nie podobają, gdyż na wielu forach są te procenty, są takie pospolite.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » ndz wrz 23, 2007 10:54 am

może masz racje, a przedstaw jakieś inne, ciekawsze od procentowych rodzaje rang...

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » ndz wrz 23, 2007 11:00 am

Nieboraczek pisze:może masz racje, a przedstaw jakieś inne, ciekawsze od procentowych rodzaje rang...
Nie wiem czy czytasz dokładnie ale właśnie taki układ zawarłam z Adminem z tym, że nie wiem dokładnie kiedy będę mogła je zrobić. Gdzieś pod koniec tygodnia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » ndz wrz 23, 2007 11:02 am

ale nie chodzi mi o gotowce, jakieś projekty możesz podać już dziś, z głowy. zamiast procentów np. co?

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » ndz wrz 23, 2007 11:04 am

Hmmm... no nie sądze, jeszcze się nie zastanawiałam. Ale zawsze to mogą być jakieś symbole...
Obrazek

ODPOWIEDZ