Jakie kosmetyki do włosów?

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Post autor: Mart » sob paź 16, 2010 11:10 am

Lirene mi się sprawdza :)
Ostatnio stosuję też pantine, zrezygnowałam z wszelkiego typu avonow i oriflamow..

Awatar użytkownika
kawka
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 12, 2010 4:36 pm

Post autor: kawka » ndz gru 12, 2010 6:37 pm

Szampon i odżywka zwiększająca objętość osmo, można kupić tylko u fryzjera lub w sklepie internetowym osmo. Ale rewelka włoski uniesione, a nie taki oklapnięte i pięknie lśniące.

Awatar użytkownika
Jo-lanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 6:52 am

Post autor: Jo-lanta » ndz gru 26, 2010 12:41 pm

a ja ostatnio zaczęłam eksperymentować i zastosowałam na moje włosy panthenol w piance, bo jak sami zobaczycie to wiekszość odżywek ma go w składzie. A w takiej ilości to super działa na włosy. Przetestowałam, po przeczytaniu na innym forum. Nie dowierzałam, a teraz moje włosy są zdrowsze, błyszczące, mniej łamliwe, a dość często farbuję je ;-)
Nakładam piankę na końcówki, wchłania sie to i myję włosy. robię sobie taką maskę. Polecam.
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.

Awatar użytkownika
Alice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw lip 28, 2011 10:17 am

Re: Jakie kosmetyki do włosów?

Post autor: Alice » czw lip 28, 2011 10:24 am

Najlepsze produkty do włosów, jakich do tej pory używałam byly z Rene Fureter, zwłaszcza szampon dający większą objetość, na drugim miejscu jest martix

Awatar użytkownika
Yvonne
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt sie 12, 2011 6:59 am

Re: Jakie kosmetyki do włosów?

Post autor: Yvonne » pt wrz 02, 2011 7:44 pm

Używam tych polecanych na kursyurody.pl :)

Awatar użytkownika
fryta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn gru 05, 2011 9:38 am

Re: Jakie kosmetyki do włosów?

Post autor: fryta » pt gru 30, 2011 1:46 pm

Yvonka nie odzywaj się jeśli nie masz nic ciekawego do napisania.
Do tematu - kupiłam na aukcjach szampon i odżywkę z joanny ale z serii dla fryzjerów. Dobra!

Awatar użytkownika
LipStick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr lip 17, 2013 1:33 pm

Re: Jakie kosmetyki do włosów?

Post autor: LipStick » ndz lip 21, 2013 2:08 pm

Ja używam szamponów Garniera, a do tego farbuję włosy - ostatnio właśnie też Garnierem (Olia) - dzięki olejkom zamiast amoniaku włosy ładnie błyszczą no i zamiast śmierdzieć farbowaniem to pachną :)
Dodatkowo raz na jakiś czas nakładam maseczkę z olejku rycynowego i naprawdę cieszę się włosami, które mają bardzo dobrą kondycję i ładnie się układają :)

Awatar użytkownika
asklepios
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 26, 2013 12:07 pm

Re: Jakie kosmetyki do włosów?

Post autor: asklepios » pn sie 26, 2013 12:23 pm

O matko czego ja nie używam. Oprócz odżywki (mam ich kilka, gównie te z Rossmanna) używam oliwy z oliwek, kremu do rąk i płynu do higieny intymnej (zamiast szamponu) :D

ODPOWIEDZ