miłość a przyjaźń

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Angel19989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 7:54 pm

miłość a przyjaźń

Post autor: Angel19989 » czw kwie 11, 2013 3:59 pm

witam. kilka miesięcy temu poznałam chłopaka (R). R był wyjątkowym chłopakiem któremu nigdy nie zależało by jak najszybciej mnie zaciągnąć do łóżka. zazwyczaj jak poznawałam faceta to myśleli by jak najszybciej mnie zaciągnąć do łóżka. z R szybko mnie coś połączyło. na samym początku naszego związku zaproponowałam mu że zostanę na weekend u niego. zgodził się ale gdy szykowaliśmy się do pójścia spać on za bardzo nie chciał się koło mnie położyć. po jakimś czasie wszystko zrozumiałam. wystraszył się że wszystko między nami potoczyło się za szybko. w końcu rozstaliśmy się. aktualnie przyjaźnimy się. jakiś czas po rozstaniu myślałam że jestem w ciąży z nim. jednak miałam torbiel. jednak jak on myślał że zostanie ojcem bał się podobnie jak ja. chciał do mnie wrócić ale otwarcie powiedział mi że nie jest gotowy by zostać ojcem. gdy okazało się że to jednak torbiel myśleliśmy o powrocie ale on dziwnie boi się reakcji rodziców jak do mnie wróci.
spotykamy się czasami i boli mnie to że teraz muszę kryć się z tym co do niego czuje bo mogę go stracić już całkowicie. wiem że mu na mnie zależy ale boi się zaangażować. tak jakby mieszka jeszcze z rodzicami chociaż obok rodziców domu zrobił sobie osobne mieszkanie. chciałabym jakoś go namówić do rozmowy o tym co do siebie czujemy ale z drugiej strony wolałabym by to wyszło od niego. aktualnie jest między nami pewien układ ale on jest mało istotny.
potrzebuje jakiejś sensownej porady co mam zrobić by zrozumiał że nie jest mi obojętny i by też się otworzył wobec mnie i może żeby coś między nami było znowu.
czekam na jakieś sensowne rady.

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: miłość a przyjaźń

Post autor: Narciarka » śr maja 01, 2013 11:05 am

A może On obawia się czegoś innego?, może to,że zbyt szybko znaleźliście się w łóżku mimo Jego "oporów",ma jakieś tutaj kluczowe znaczenie?Może czegoś innego się obawia? Może nie jest Ciebie tak do końca pewny? Zastanów się nad tym i rozważ wszystkie za i przeciw. Zobaczysz czego Ci wyjdzie więcej? Potem zawsze możesz z Nim szczerze i uczciwie porozmawiać, wyjawiając wszystko to o czym On może boi się głośno mówić? Może do końca Ciebie nie zna?,ale najlepszym rozwiązaniem i najpewniejszym związkiem będzie taki w którym zapanuje lojalność, szczerość, uczciwość,a przede wszystkim wierność.Każdy początek jest trudny, ale trzeba dojść do jakiegoś konsensusu i porozumienia,wówczas jeśli sobie wszystko wyjaśnicie,będzie okey. Spróbuj.Powodzenia. :)
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Monas34
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: pn maja 06, 2019 7:26 am

Re: miłość a przyjaźń

Post autor: Monas34 » wt maja 21, 2019 9:11 am

musisz przede wszystkim z nim szczerze porozmawiać, bez tego nie ma opcji na jakikolwiek udany związek...

Awatar użytkownika
Dina
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: pn maja 13, 2019 2:29 pm

Re: miłość a przyjaźń

Post autor: Dina » sob maja 25, 2019 7:14 am

jak jest przyjaźń to jest i miłość i niestety nie ma na to rady. zawsze jedna strona się zakocha.

Awatar użytkownika
Natliska
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 06, 2019 12:02 pm

Re: miłość a przyjaźń

Post autor: Natliska » pn sie 05, 2019 12:33 pm

Co Ty gadasz. Przecież istnieją przyjaźnie damsko męskie, gdzie nie liczy się miłość, tylko rzeczywiście zdrowe relacje.

ODPOWIEDZ