Korepetycje / prace zaliczeniowe

Dyskusja dotycząca szkoły.
Awatar użytkownika
polski2008
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 25, 2009 10:42 am

Korepetycje / prace zaliczeniowe

Post autor: polski2008 » pt wrz 25, 2009 10:51 am

Masz problemy w szkole? Któryś przedmiot wyraźnie Ci "nie idzie"? Potrzebujesz pracę zaliczeniową, a nie wyrabiasz się z terminami? Żaden problem! Zgłoś się do naszego profesjonalnego zespołu! Żaden przedmiot nam nie straszny! Napisz tylko temat pracy, którą potrzebujesz i w ekspresowym tempie będziesz miał ją na mailu. Ceny są bardzo niskie, ustalamy je indywidualnie z każdym zainteresowanym.
A może szukasz korepetytora? Żaden problem! W zależności od Twojego miejsca zamieszkania możemy do Ciebie przyjechać, lub udzielić pomocy za pośrednictwem internetu (metoda może niezbyt popularna, ale oszczędza sporo czasu obu stronom, umożliwia niemal nieograniczony, szybki kontakt, zaś sam internet - jak wiecie - jest niemal nieograniczonym źródłem informacji i materiałów edukacyjnych).
W razie jakichkolwiek pytań lub zamówień prosimy o kontakt poprzez pw bądź adres mailowy polski2008@vp.pl . Pozdrawiamy :)

Awatar użytkownika
santiagos
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wt lis 22, 2011 11:47 pm

Re: Korepetycje / prace zaliczeniowe

Post autor: santiagos » wt lis 22, 2011 11:58 pm

Szkoły publiczne to już przeszłość. Obecnie większość ludzi, którzy chcą studiować, łączy naukę z pracą. Oferta wyższych skierowana jest zazwyczaj do ludzi młodych, z ogromnymi perspektywami i szansami. Co jednak z tymi, którzy pracę zawodową rozpoczęli wcześniej, chcą nadal się rozwijać, mają pieniądze, czas i mieszkają w Warszawie? Polecamy im szczególnie Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia., usytuowaną w samym centrum stolicy, oferującą m.in. aktorstwo i politologię, doskonałą kadrę, a przede wszystkim umożliwiający ludziom pracującym swobodne studiowanie. Do tego świetne programy studenckie – obniżanie czesnego, stypendia, własny notebook. Sprawdźcie sami na www.wskims.edu.pl

Awatar użytkownika
koolas1
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 25, 2013 4:26 pm

Re: Korepetycje / prace zaliczeniowe

Post autor: koolas1 » pn mar 25, 2013 4:46 pm

Korzystałem już z różnych portali i powiem wam że najlepiej jest pisać samemu chociaż nie idzie to trzeba się przemóc. Uwierzcie że później wam się to przyda. Raz miałem lekki poślizg z licencjatem i skorzystałem z http://pisanieopracowan.pl/ ale na codzien zawsze samemu zmagam się z zadaniami.

Awatar użytkownika
kajlos1
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 26, 2013 10:47 pm

Re: Korepetycje / prace zaliczeniowe

Post autor: kajlos1 » wt mar 26, 2013 10:52 pm

Ciekawe na tym portalu pomagają pisać czy piszą za Ciebie??

Awatar użytkownika
Losangeles
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 31, 2019 6:28 pm

Re: Korepetycje / prace zaliczeniowe

Post autor: Losangeles » ndz wrz 08, 2019 7:05 am

Jeżeli chodzi o obronę pracy inżynierskiej, czy też magisterskiej, to lepiej pisać samemu. Z pewnością więcej można się nauczyć niż zlecając to komuś.

ODPOWIEDZ