Pierwsze wrażenie

Dział poświęcony tylko dla kobiet.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Pierwsze wrażenie

Post autor: Vinona » ndz mar 10, 2013 8:39 pm

Dziewczyny, macie jakieś swoje tajemne sposoby, by zrobić na drugiej osobie dobre wrażenie? Niekoniecznie na mężczyźnie, ale np. na rozmowie o pracę czy na pierwszym spotkaniu z przyszłymi teściami ;). Zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Pierwsze wrażenie

Post autor: kfiatek » pn mar 11, 2013 8:10 am

ja zawsze albo pochwalę że ktoś ładnie wygląda, albo jakiś dowcip opowiem... ale nie zawsze tak można, wiadomo :) teściowej właśnie kiedyś palnęłam że ma świetną kurtkę i sama bym w takiej chodziła (co oczywiście było nieprawdą) i następnego dnia dostałam ją w prezencie, bo doszła do wniosku, że jak 20-latka by w niej chodziła to jej nie przystoi. No i muszę od czasu do czasu się w nią teraz ubrać, żeby zobaczyła, a to naprawdę klimaty dla seniorki :)

Awatar użytkownika
filigramek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt sie 19, 2011 6:33 am

Re: Pierwsze wrażenie

Post autor: filigramek » pn mar 11, 2013 2:33 pm

@kfiatek, no to się postarałaś :) Biedna teściowa nie ma ulubionej kurtki, a Ty ją z przymusu nosisz :D Ja nie znam żadnych tajemnych sposobów, sama jestem osobą nieśmiałą i nie potrafię rozmówcy zauroczyć, ale wezmę udział w tej konferencji http://www.kodatrakcyjnosci.pl/konferencja/ . Będzie ona 26. marca o 20 online, udział jest bezpłatny, także z chęcią skorzystam i mam nadzieję, że wyciągnę z tego coś pożytecznego.

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: Pierwsze wrażenie

Post autor: Vinona » pt mar 15, 2013 10:14 pm

Wow jaki kurs, nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle istnieje. Też chętnie skorzystam, nie mam nic do stracenia a można wynieść z niego wiele korzyści.

ODPOWIEDZ