Zdrowe odżywianie

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
moniczka100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob sty 31, 2009 9:47 pm
Lokalizacja: Lublin

Zdrowe odżywianie

Post autor: moniczka100 » pt lis 30, 2012 9:00 pm

Staracie się zdrowo odżywiać? Od tego, jakie nawyki żywieniowe wyrobimy u siebie zależy to, czy będziemy podatne na otyłość, nadciśnienie tętnicze, choroby sercowo-naczyniowe.
Macie jakieś zasady odnośnie odżywiania?

Awatar użytkownika
spioch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 14, 2012 8:24 pm

Re: Zdrowe odżywianie

Post autor: spioch » sob gru 29, 2012 6:36 pm

Wejdź sobie na tę stronkę i zobaczysz multum zdrowych i za razem dietetycznych przepisów http://www.sagacook.com/pl/Consumers/Pa ... kBook.aspx

Awatar użytkownika
humpel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 3:38 pm

Re: Zdrowe odżywianie

Post autor: humpel » pn gru 31, 2012 3:17 pm

Ja sie zaczełam zdrowo odżywiać po urodzeniu córki, a konkretnie kiedy zaczełam jej gotować obiadki. Wiadomo, dla niemowlecia bez soli, nie smażone, najlepiej właśnie na parze - a dla niej samej mi sie nie chce w to bawić, wiec sama zaczełam jeść bez soli i też sporo gotowanego miesa zamiast smażonego :) niesamowite, jak szybko taki śmieciożerca jak ja przestawił sie na zdrowy tryb życia :D a tych sakiewem Saga jak najbardziej używam, mam co prawda zestaw garów do gotowania na parze, owszem świetne są, ale cieżkie i masywne, przy myciu mi sie nie chce z nimi użerać wiec korzystam z nich raczej z okazji wiekszych obiadów :)

ODPOWIEDZ