Ogród,działka...

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
EmiLia
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 08, 2011 4:42 pm

Ogród,działka...

Post autor: EmiLia » ndz lut 19, 2012 9:16 pm

Czy ktoś z Was ma ogród lub działkę?
Ja uwielbiam spędzać wolny czas w moim ogrodzie :) Sadzenie nowych kwiatów,roślin - a kiedy wyrośnie mam satysfakcję. Choć jeszcze sporo muszę się nauczyć odnośnie pielęgnowania roślin. Ale jak na początkującą idzie mi dość dobrze i myślę,że kwestia czasu i będzie łatwiej. Póki co pomocny jest portal ogrodniczy,gdzie znajduję bardzo dużo podpowiedzi jak stworzyć piękny ogród.
Już się wiosny nie mogę doczekać :D

Awatar użytkownika
pola
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 24, 2012 10:07 am

Re: Ogród,działka...

Post autor: pola » wt mar 06, 2012 8:24 am

Ja wszak swojej działeczki jeszcze nie mam ale zamierzam nabyć. Jak na razie korzystam z mozliwości agroturystyki

Awatar użytkownika
Jakubowski
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 2:05 pm

Re: Ogród,działka...

Post autor: Jakubowski » wt paź 09, 2012 7:28 pm

Ja mogę pochwalić się mniej więcej takim ogródkiem (tylko u mnie jest na razie trawka):
Obrazek
Zdjęcie zapożyczyłem ze strony prezentującej kolekcję projektów Archeton
Tylko problem jest taki że nie wiem czym go "obsadzić", macie jakieś pomysły? Nie chce żeby wymagał za dużo pielęgnacji bo oboje z żoną sporo pracujemy i najzwyczajniej w świecie nie mamy za dużo czasu

Awatar użytkownika
NiktDobry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 17, 2012 11:55 am

Re: Ogród,działka...

Post autor: NiktDobry » śr paź 10, 2012 7:18 am

Jak kogoś interesują działki inwestycyjne to jest kilka koło siebie do zbycia. Co do obsadzenia ogródka to może jakieś krzewy ozdobne, albo krzewy owocowe, nie wiem tylko przy których się nie narobisz. Dlatego warto znaleźć jakiegoś eksperta z firmy, w której można nie tylko kupić rośliny ogrodowe, ale i dowiedzieć się na ich temat czegoś więcej niż tylko ceny ;)
Orientalny eksport chiny oraz oeirntalna - dla biznesmenów i smakoszy :)

Awatar użytkownika
bluepearl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 11:09 am

Re: Ogród,działka...

Post autor: bluepearl » pn sty 21, 2013 11:28 am

Na działce mamy taką "chatką Puchatkę".. Królują w niej meble sosnowe i wszelkie gadżety przydatne na weekendowe wypady we dwoje :)

Awatar użytkownika
narkotik
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pn cze 14, 2010 7:22 am

Re: Ogród,działka...

Post autor: narkotik » śr lis 17, 2021 12:14 pm

Patrzcie na to - ogrodycedrus pl Który projekt waszym zdaniem będzie optymalny, jeśli zależy mi na tym, abyśmy nie musieli wieków poświęcać na utrzymaniu ogrodu w atrakcyjnym stanie? Jak do tego podejść, aby wszystko miało ręce i nogi?

ODPOWIEDZ