Z życia studenta Cat ==> www.studentx.bij.pl

Jeżeli posiadasz swoję strone i chcesz się dowiedzieć jaka jest opinia innych webmasterów tu mozesz ją zaprezentować.
Cat

Z życia studenta Cat ==> www.studentx.bij.pl

Post autor: Cat » ndz maja 14, 2006 10:45 pm

http://www.studentx.bij.pl jest to moja pierwsza strona o tematyce "życie studenta z przymrużeniem oka" czyli dowcipy , teksty z wykładów i opowiadanie "Z życia studenta Cat" mojego autorstwa(narazie pierwsza część)
zapraszam i pozdrawiam

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn maja 15, 2006 8:06 am

Napewno wejdę...jak znajdę chwilke między pracą a pracą :mrgreen:

Cat

Post autor: Cat » pn maja 15, 2006 9:39 am

zapraszam:)

p.s kolejna cześć "z życia studenta Cat" już na stronie :)
pozdrawiam

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn maja 15, 2006 11:21 am

Pomysł na stworzenie stony o takiej tematyce uważam za trafny. Niestety niepodoba mi się bardzo oprawa graficzna. Czcionka powina być troszkę większa oraz powinno być troszkę więcje grafiki a nie sam tekst. Takie jest moje zdanie.

elmonk

Post autor: elmonk » pn maja 15, 2006 12:07 pm

Oj czcionka zupelnie do bani, troszke wieksza powinna byc i wybierz jakas ciekwsza a nie taka "sztywna", jest strasznie surowa ;-) no i oprawa za bardzo jednolita jak dla mnie, ciemniejsze odcienie sa spocz ale troche urozmaicenia by sie przydalo w postaci grafik. A co do pomyslu do bardzo dobry :-)

Cat

Post autor: Cat » pn maja 15, 2006 2:33 pm

no dobra z czcionką to sobie dam rade aby była większa, a z grafika jak tylko sie więcej naucze to napewno poprawie:) bo ta strone napisąłem z książka w ręku:)
pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi
pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn maja 15, 2006 2:45 pm

Ja nie narzekam, jak na jedną z pierwszych stron to całkiem nieźle ;))
A jesli chodzi o odpowiednie strony wyswietlane w najwiekszej ramce, to sprobuj ustawic tło tak, żeby się nie przewijało ;)
Jak się podszkolisz, będzie można pomyslec o stylach, podświetlaniu odnośników itp. to wszystko wzbogaci stronę ;)
Tylko dziwią mnie wpisy w lewej ramce z menu:
C:>cd Wspomienia
C:\Wspomienia>cd studia
C:\Wspomienia\studia> dir
Pozdrawiam

MeTeo

Post autor: MeTeo » pn maja 15, 2006 2:46 pm

szczerze to troche zaduzo ramek ;) przydalyby sie jakies skrypty ;) napewno strona by na tym zyskala :) i jak napisali poprzednicy pod tym wszystkiem sie podpisuje :) wiec masz zajecie na weekend :) "Praca Domowa" :D 8-)

Cat

Post autor: Cat » pn maja 15, 2006 8:53 pm

no dobra troche posiedziałem i co nieco zmieniłem, jak byście mieli wybierać to które ładniej wygląda? www.studentx.bij.pl czy www.studentx.xcx.pl ( nawet jeśeli nie podobają wam sie obydwie to które jest mniej brzydkie? :))
pozdrawiam

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt maja 16, 2006 4:40 am

sam nie wiem, ta nowa jest bardziej spokojna i przejrzysta, no i nie ma widocznych bledow, ale generalnie pierwsza jest bardziej pomysłowa.. nadal pozostaje problem z ruchomym backgroundem; w ostatecznosci jestem za drugą

Zablokowany