Galeria dziur w asfalcie.

Forum dla osób interesujących się samochodami, motocyklami i wszystkim co jest z nimi związane. Możesz tu również zamieścić fotografie.
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Galeria dziur w asfalcie.

Post autor: AdminNarkoza » czw mar 16, 2006 9:51 am

Galeria dziur w asfalcie. A może galeria asfaltu w dziurach?
Masz fotografię? Wklej do postu. Skomentujemy ją.

elmonk

Post autor: elmonk » czw maja 11, 2006 7:44 am

Obrazek

Pozostawie bez komentarza,tylko tyle ze to z polski fota jest :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 11, 2006 7:51 am

Zrobie zdjęcie z mojej jezdni przed blokiem...nie jest już tak tragicznie...ale i tak zaraz powróci do dawnego stanu.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » czw maja 11, 2006 7:03 pm

Elmonk, jaką masz pewność że zdjęcie, które przedstawiłeś jest akurat zrobione w polsce?

elmonk

Post autor: elmonk » czw maja 11, 2006 7:16 pm

Znalazlem ta fote juz dawno na interi i byla w "Galerii dziur polskich" wiec z tad wywnioskowalem ze z polski :roll: ale jak to mowi telewizja klamie wiec moze internet tez :-P

TwardY

Post autor: TwardY » pn gru 04, 2006 11:17 pm

heheh szkoda ze dopiero teraz zobaczylem ten temat.. bo jeszcze tydzien temu obok mojego domu byla dziura na 1 metr gleboka i szeroka na 1 metr hehehe ;] ale wczoraj przyjechali i zasypali... spokoj do pierwszego deszczu

koles

Post autor: koles » śr sty 17, 2007 4:50 pm

Nie mam fotografii, niestety, ale jest mnóstwo takowych dziur. Niestety są to realia naszych polskich dróg :(

harry203

Post autor: harry203 » wt lut 13, 2007 6:06 pm

Panowie to co tu przedstawiacie to nic........ Klijenci jak kładli drogę u mnie to zrobili następujący myk...........
1. Położyli drogę która miała leżeć 10 Kilometa dalej
2. Pomylili sie przy wylewaniu warstw. Ta co miała być na spodzie wylądowała na górze
3. Szef ktory miał lat 19 kręcił z klijentką ktora miała sklep( cool dupcia)( z tąd te wałki z góry he he)
4. Robotnicy mieli takie poszanowanie do szefa ( 19 lat)ze ekipa była wymieniana co 3 dni!!( bili go miotłami{jaja były do samego spodu})
A ja sobie leżałem z braciszkiem na balkonie i popijałem browarek za co klijenci strasznie nas nie lubieli ( skwary były straszne) i przed moim domem wyje*****li taką dziurę ze moja młodsza siostr złamała noge ratując sie skokiem w row retencyjny ratując sie ucieczką przed Samochodem( utrata kontroli nad samochodem i skasowany płot -dodam ze to był moj płot Kur**)

Awatar użytkownika
kris_de22
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:53 pm

Re: Galeria dziur w asfalcie.

Post autor: kris_de22 » czw lip 21, 2011 9:59 pm

Hehe, ostatnio na stronie kontakt24.tvn.pl było zdjęcie z większą dziurą :P oraz mniejszą, która zapadła się pod ciężkim Mercedesem.

Awatar użytkownika
kiniao1
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 9:38 pm

Re: Galeria dziur w asfalcie.

Post autor: kiniao1 » ndz sty 20, 2013 9:44 pm

W polsce jest tragedia z tymi dziurami:/

ODPOWIEDZ