Konsultacje

Dział ukryty przeznaczony tylko dla moderatorów i administratorów. Tu omawiamy sprawy związane z sprawami organizacyjnymi: ściąganie banów, poprawki do regulaminu itp.
Kasiak

Konsultacje

Post autor: Kasiak » czw lip 27, 2006 7:09 am

Założyłam ten dział, ponieważ czasem mam wątpliwości co do wstawienia warna...lub usuniecia jakiegoś tematu...Jeśli ktoś z was tez będie miał takie problemy, to może tu pisać.


Tak więc, zastanawiam się nad wstawieniem trzech ostrzeżeń:

1. misanthropiac - za pisanie postów, które nie wnoszą nic do tematu - cyt."Albo co gorsza indywidualizm" - można było trochę bardziej rozwinąć temat, gdyż wg mnie to jest nabijanie postów.

2. noname - jw - cyt."maly ot.....co gorsza....??"...i to nie jest pierwsza taka wypowiedź.

3. Sol - za pisanie brzydkich wyrażeń, które mogą kogoś zranić, to nie pierwszy raz, a zwracałam mu już na to uwagę wielokrotnie -cyt."Bowiem rzadko spotykałem się z czymś takim, że przeciwnik pedalstwa, pod wpływem homoseksualistów, stał się tolerancyjny. Raczej każdy broni swojego gówna."


Proszę o opinię.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw lip 27, 2006 8:35 am

Kasiak, jak masz jakieś zastrzeżenia to wlepiaj warny, zwlaszcza za notoryczne, negatywne zachowania, najwyzej admin pozniej usunie :P
sam codziennie mase postow kasuje (OT), bo za to warna wg regulaminu do konca dac nie mozna (chyba ze ktos prowadzii osobiste, tudziez niemerytorczyne dyskusje :P).
Co do sola, odpowiedni punkt w regulaminie jest, a skoro mowisz, że pomimo ostrzezen nadal leci ze swoim, to do profilu i tam jest odpowiednia opcja ;)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob gru 09, 2006 11:48 am

Chyba czas najwyższy ukarać kogoś przykładnie za zaśmiecanie forum. Na pierwszy ogień proponuję warzywcia, co ten człowiek wyprawia to skandal.
coś takiego jak "zgadzam się sol. pozdro" można przeboleć, ale "ja też:/", "witaj w klubie rogalik", "o rany, nie bedziecie sie chyba przez jakies durne pola kłócili?", "ale temacik sie fajnie rozkrecil:D" i "no to szybko się skapnąłeś, że temat nie ma sensu :mrgreen: " to dobry materiał na osta. W temacie o postach jednozdaniowych napisałem, że nie mam nic naprzeciw. Czytając takie bełkoty zaczynam się wycofywać :-?
Co sądzicie o tym?
Obrazek

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob gru 09, 2006 12:16 pm

Proponuję dokonać kasacji postów :P pousuwac wszystkie OT (wtedy licznik mu spadnie) i wyslac do niego PW z ostrzeżeniem. JEśli nadal będzie marudził - WARN.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob gru 09, 2006 2:20 pm

xTrollx, misanthropiac wy się jeszcze pytacie czy można usuwac takie posty?
Nie trzeba się pytać - tylko usuwać.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob gru 09, 2006 2:47 pm

admin, misanthropiac pyta się nie o usunięcie, ale o skarcenie użytkownika przy pomocy ostrzeżenia :P Ja natomiast przedstawiam swój pogląd na tę sprawę ;]

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob gru 09, 2006 4:05 pm

Jestem za skarceniem każdego użytkownika, który rażąco łamie regulamin.

ODPOWIEDZ