Kochać się bez miłości

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

Kochać się bez miłości

Post autor: dziewczyna_1985 » pt lip 17, 2009 8:56 pm

Pytanie jest skierowane zarówno jak i do dziewcząt , i do chłopców. Co myślicie o stosunku bez uczucia, bez miłości ? Czy według was trzeba kogoś kochać aby zrobić z nim to, żeby całkowicie się temu komuś oddać ? Czy to jest tylko i wyłącznie zaspokojenie swoich indiwidualnych potrzeb. . . ?

Nancy

Post autor: Nancy » sob lip 18, 2009 2:19 pm

zależy jak kto do tego podchodzi...
jeżeli jest się szmatą i sex to zabawa to uczucie nie gra roli.
moim zdaniem powinno się mieć szacunek do siebie a przede wszystkim do własnego ciała.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pn lip 20, 2009 2:48 pm

Dołączyłbym jeszcze szacunek do drugiej osoby. Może jestem za dobrze wychowany, ale seks bez uczucia jest dla mnie czymś niezrozumiałym. Seks powinien być dopełnieniem uczucia, a nie celem samym w sobie.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz sie 16, 2009 2:38 pm

To pytanie to paradoks, ale jesli chodzi o seks bez uczucia, to dla mnie nie istnieje.

Justysia240489

Post autor: Justysia240489 » ndz sie 16, 2009 6:51 pm

popieram powyższe wypowiedzi. Nie istnieje coś takiego jak sex bez miłości u mnie. ale niestety wiele osób nie zdają sobie sprawy z tego co to jest kochać się z drugą osobą... W końcu sex określa się jako "kochanie się", więc chyba to mówi samo za siebie...
Ostatnio zmieniony ndz sie 16, 2009 6:53 pm przez Justysia240489, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » wt sie 18, 2009 3:47 pm

Nancy pisze:jeżeli jest się szmatą i sex to zabawa to uczucie nie gra roli.
nie trzeba być szmatą by uprawiać seks bez uczucia ... takie myślenie jest idiotyczne ... no ale nie dziwi mnie..
Nancy pisze:moim zdaniem powinno się mieć szacunek do siebie a przede wszystkim do własnego ciała.
i tracisz go kiedy kochasz się z osobą która cie pociąga tylko seksualnie ale nic do niej nie czujesz tak ? no człowiek to się uczy jednak przez całe życie
Baruch pisze:ale jesli chodzi o seks bez uczucia, to dla mnie nie istnieje.
a w ogóle jakiś seks u ciebie istnieje ?
dziewczyna_1985 pisze:Czy według was trzeba kogoś kochać aby zrobić z nim to, żeby całkowicie się temu komuś oddać ?
nie
dziewczyna_1985 pisze:Czy to jest tylko i wyłącznie zaspokojenie swoich indiwidualnych potrzeb. . . ?
czasem i tak może być
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » wt sie 18, 2009 3:57 pm

Zgadzam się z pysk w pysk, po raz pierwszy :->
Tia..

Nancy

Post autor: Nancy » wt sie 18, 2009 4:48 pm

pysk w pysk pisze:nie trzeba być szmatą by uprawiać seks bez uczucia
aha czyli uważasz, że laska która uprawia seks bez uczucia jest normalną fajną dziewczyną?? LOL... <poza tym to było moje zdanie. wcale nie musisz się z tym zgadzać.
pysk w pysk pisze:i tracisz go kiedy kochasz się z osobą która cie pociąga tylko seksualnie ale nic do niej nie czujesz tak ?
a czy ja coś takiego napisałam??... to chyba logiczne, że trzeba coś czuć-to podstawa.

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » wt sie 18, 2009 4:51 pm

Nancy pisze:aha czyli uważasz, że laska która uprawia seks bez uczucia jest normalną fajną dziewczyną??
tak właśnie uważam jak jest wolna lubi seks to co ? w tym złego ? to jest tak samo jak z czekoladą masz na nią ochotę to ją żresz ... tak samo z tym seksem ma ochotę idzie na dyskę czy gdziekolwiek ...
Nancy pisze:a czy ja coś takiego napisałam??
można wywnioskować z tego co napisałas ..
Nancy pisze:to chyba logiczne, że trzeba coś czuć-to podstawa.
no raczej to nie jest logiczne
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Nancy

Post autor: Nancy » wt sie 18, 2009 4:56 pm

pysk w pysk pisze:no raczej to nie jest logiczne
no to, że ty byś zerżnął jakąś laske tylko dlatego, że Ci sie podoba to normalka także -spoko ;-)
ale dla większości liczy się takie coś jak uczucie, wiesz.
pysk w pysk pisze:można wywnioskować z tego co napisałas ..
no to źle wnioskujesz.
<poza tym porównywać seks do czekolady??-... nieźle..

ODPOWIEDZ