gdy nie masz z nim kontaktu...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Angel19989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 7:54 pm

gdy nie masz z nim kontaktu...

Post autor: Angel19989 » ndz lip 19, 2009 4:20 pm

mianowicie poznałam pewnego mężczyznę. on mi się podoba ja jemu też zależy nam na sobie chcemy ze sobą być. tak było na naszym ostatnim spotkaniu nie licząc pocałunków. powiedział mi że musi wrócić do domu później spotka się ze znajomymi i im powie że kogoś ma. ja na to przystałam. było miedzy nami wszystko w porządku. w poniedziałek miał wyjechać do Anglii i ostrzegał mnie że mogę nie mieć z nim kontaktu. ma poważną firmę która zajmuje się importem samochodów i sprzętu z zagranicy i to mu najwięcej czasu na razie pochłania. martwię się bo widziałam w jego oczach że mu zależy ale nie odzywa się do mnie od 8dni. czy mam myśleć że to koniec czy po prostu nie ma czasu? powiem tyle ze od piątku ma tel wyłączony a miał najdalej w piątek wrócić.

Awatar użytkownika
Dasha
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 12:14 pm
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Dasha » ndz lip 19, 2009 5:31 pm

co prawda nie mam wielkiego doświadczenia życiowego w tej sprawie, ale według mnie najlepiej jest się nie narzucać, może lepiej dać czas, a jak się już skontaktujesz to najlepiej pomów z nim o tym na żywo.

za bardzo nie potrafię pomóc, sorry. :-(
Najpiękniejsze chwile w te słoneczne dni. ;)

Awatar użytkownika
StandardowyAdi
Bywalec
Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 6:31 pm

Post autor: StandardowyAdi » ndz lip 19, 2009 7:18 pm

ma poważną firmę która zajmuje się importem samochodów
w konia cie cisnie, sciaga fury na lewo!!


hmmmmmmm.... no nie wiem, ja bym mu na naszej klasie napisal i sprawdzil czy odpisze, jak nie to bym schowal sie do bagazniku tego samochodu ktory on przemyca, a po tym sprawdzil czy nie ma nikogo innego...

Pozdrawiam.
matke oszukasz, ojca oszukasz, Adiego NIGDY!!

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz lip 19, 2009 8:22 pm

Wyluzuj. ;> Daj mu przestrzeni trochę.
Sam ostrzegł, że nie będziecie mieć kontaktu więc nie panikuj. ^^ Skoro jesteście razem to chyba sobie ufacie czyż nie ? ;>
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Angel19989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 7:54 pm

Post autor: Angel19989 » ndz lip 19, 2009 8:42 pm

właśnie w tym sęk że nie wiem czy jesteśmy razem. nie powiedział mi jeszcze że mnie kocha. włączył telefon ale nie odezwał się jeszcze. nie wiem co mam robić.

Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

Post autor: dziewczyna_1985 » pn lip 20, 2009 9:36 am

a może tylko tak powiedział że jedzie do angli a w rzeczywistoście jest w swoim mieście. Ale ja nie znam jego żeby pochopnie oceniać. Zaczekaj z tym jeśli będzie dalej tak się zachowywac to powinnaś sama z tego wyciągnąć wnioski. A może jest też taki wariant że naprawdę jest tak zapracowany. Ja jak jestem zagranicą to też zawsze wył koma, dopiero jak przekraczamy granice polską to uruchamiam tel.
Ostatnio zmieniony pn lip 20, 2009 9:37 am przez dziewczyna_1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Angel19989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 7:54 pm

Post autor: Angel19989 » śr lip 22, 2009 10:51 am

dzisiaj mija 2 tygodnie jak był i powiedział że znajomym powie że kogoś ma a teraz mija 11dzień jak się nie odzywa. tracę już pomału nadzieję żeby się odezwał.

Awatar użytkownika
StandardowyAdi
Bywalec
Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 6:31 pm

Post autor: StandardowyAdi » śr lip 22, 2009 11:40 am

Przecież tu ewidentnie widać ze on ma cie w dupie!! lol pewnie chcial cie wykorzystac bylas tylko jego zabawka takie "wsadze wyjdzie i pojde" hehehe glupias ty byla ;///
matke oszukasz, ojca oszukasz, Adiego NIGDY!!

Awatar użytkownika
Epikurejczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:52 pm
Lokalizacja: Wrocek Klocek :D

Post autor: Epikurejczyk » śr lip 22, 2009 12:58 pm

wykorzystal cie ham na pohybel mu !!!!! ps. dalas mu wiesz co?
taki sobie podpis :)

Awatar użytkownika
Angel19989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 7:54 pm

Post autor: Angel19989 » śr lip 22, 2009 2:19 pm

Epikurejczyk jeśli ci chodzi o to to z nim nie spałam.

ODPOWIEDZ