Czy można chodzić z chłopakiem z klasy??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
smile16
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 11:34 pm

Czy można chodzić z chłopakiem z klasy??

Post autor: smile16 » pn sty 17, 2011 12:12 am

Mam pewien dylemat, bardzo podoba mi się pewien chłopak z mojej klasy. Na początku zachowywaliśmy sie jak przyjaciele, często wychodziliśmy na spacery, żartowaliśmy sobie na przerwach wobec siebie zachowywaliśmy sie spontanicznie. Od pewnego momentu zaczęłam patrzeć na niego zupełnie inaczej, nie jak na kumpla z którym można o wszystkim pogadać, ale jak na chłopaka. Często myślałam o nim, na przerwach wypatrywałam go wzrokiem.
W końcu sie spotkaliśmy, gdyż zauważył jak sie wobec niego zachowuję .Spytał mnie wprost co zamierzam zrobić z tą całą sytuacją.Powiedziałam ze fajnie byłoby może spróbować i tak jakoś od słowa do słowa pocałowaliśmy sie. Bylo bardzo fajnie oki , ale gdy wróciłam do domu zaczęłam o tej całej sytuacji myśleć i doszłam do wniosku iz to trochę krępujące chodzić z chłopakiem z klasy. A co jak potem się coś zepsuje i nawet przyjaźni nie będę miała??
Wydaje mi się ze po tym co zaszło on myśli ze juz jesteśmy ze sobą , ze jest spoko i w ogóle, ale ja teraz mam wątpliwości ..;/
Co mam zrobić ???
POMOCY

Awatar użytkownika
ev.
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 18, 2011 7:42 pm

Post autor: ev. » wt sty 18, 2011 7:56 pm

na prawdę nie rozumiem - co za różnica, czy chłopak jest z klasy czy po prostu z tego samego miasta? najważniejsze jest przecież to, że darzysz go uczuciem i z tego, co przeczytałam, z wzajemnością.
osobiście nie związałabym się jednak z chłopakiem z równoległej klasy, ale znam kilka przypadków, gdzie taki związek wypalił i znajomi mieli się bardzo dobrze

Awatar użytkownika
smile16
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 11:34 pm

Post autor: smile16 » czw sty 20, 2011 11:11 pm

Jeżeli mogę sie dowiedzieć i nie będę zbytnio wścibska..;P
Dlaczego osobiście nie związałabyś sie z chłopakiem z równoległej klasy???

Awatar użytkownika
lidokaina
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 16, 2011 3:09 pm

Post autor: lidokaina » śr lut 16, 2011 4:03 pm

Wydaje mi się że można. Nie warto patrzeć na zachowania grupy, ich reakcje w sytuacji kiedy kogoś pokochamy, ponieważ to on powinien być dla nas najważniejszy. Szkoła w końcu się kiedyś skończy, a miłość (podobno) trwa wiecznie:)

Awatar użytkownika
mar92-92
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 26, 2011 1:18 pm

Post autor: mar92-92 » śr mar 09, 2011 2:42 pm

hej,
zależy czy bardzo Ci na nim zależy ja znam parę bardzo udaną, która poznała się w drugiej liceum a teraz jesteśmy w klasie maturalnej i oni są bardzo szczęśliwi :) fakt, że czasami może to być wkurzający gdy masz gorszy dzień czy nie chce Ci się umalować do szkoły, ale są takie pary:)
chyba, że to dla Ciebie przeszkoda nie do pokonania to powiedz mu prawdę an pewno zrozumie:) powodzenia :)

Awatar użytkownika
SłoNko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt gru 03, 2010 11:33 am

Re: Czy można chodzić z chłopakiem z klasy??

Post autor: SłoNko » pn mar 28, 2011 12:59 pm

Jak będziecie pamiętać, żeby dzielić "związek" od społeczności klasowej to nie powinno być żadnych problemów :]

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Czy można chodzić z chłopakiem z klasy??

Post autor: Nasus » wt kwie 26, 2011 6:08 am

Oczywiście że można być z chłopakiem z klasy ;] Ja powiem że jest nawet łatwiej bo widzicie się prawie non-stop, gadacie ze sobą, wymieniacie poglądy. Zawsze będzie mógł ci ponosić plecak albo zrobić coś innego (odprowadzić do domu np.). Szczerze to ON będzie miał więcej pracy (bo jest chłopakiem) ale będzie mu łatwiej jak będziecie ze sobą ciągle jednak jest taki haczyk że może się wstydzić przed kolesiami więc na to też musisz uważać ;]
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

Awatar użytkownika
Waka
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn kwie 04, 2011 9:04 pm

Re: Czy można chodzić z chłopakiem z klasy??

Post autor: Waka » ndz maja 01, 2011 11:17 pm

Nie wiem, w czym problem. Lubisz go, podoba ci się, to czemu przejmować się chodzeniem do jednej klasy?

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Czy można chodzić z chłopakiem z klasy??

Post autor: Nasus » pt maja 20, 2011 7:25 pm

No moim zdanie nie powinno się przejmować xd Ale skoro temat toczy się dalej to znaczy że jednak jest to jakimś problemem
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Czy można chodzić z chłopakiem z klasy??

Post autor: Narciarka » sob lip 16, 2011 7:06 am

A dlaczego nie??? Jeśli oboje tego chcecie,to można spróbować,jeśli nie wypali,zawsze można się dogadać i zostać przyjaciółmi.Życzę powodzenia.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ