Lech Wałęsa...

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Lech Wałęsa...

Post autor: Fusa_20 » ndz maja 10, 2009 9:33 am

Jaki macie stosunek do byłego prezydenta... Media nie milkna o nobliscie i nie szczedzą mu ostrej krytyki...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz maja 10, 2009 5:42 pm

Oprocz tego, ze jest z pewnosci postacia ogromnie zasluzona dla Polski, moge powiedziec tylko, ze jest szczery i nie kryje sie z tym co mysli.

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pn maja 11, 2009 1:29 pm

Baruch pisze:moge powiedziec tylko, ze jest szczery i nie kryje sie z tym co mysli.
Co jest wykorzytywane przeciwko niemu w wielu polemikach medialnych...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » pn maja 11, 2009 3:39 pm

Bardzo mi szkoda, że po tych kilku bardzo dobrych latach tak teraz go traktują media.
Człowiek jak człowiek parę minusów się znajdzie, ale uważam, że jest to jeden z polityków z głową.
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

Awatar użytkownika
amoniak
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: śr cze 03, 2009 1:30 pm

Post autor: amoniak » śr cze 03, 2009 2:05 pm

żałuje że w polsce się go nie szanuje, tyle co zrobił dla tego kraju to mało kto teraz moze.. wielki szacunek panie prezydencie

Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

Post autor: Zniesmaczony » pt cze 12, 2009 8:43 pm

amoniak pisze:wielki szacunek panie prezydencie
ciekawe za co..ubek piepszony
amoniak pisze:żałuje że w polsce się go nie szanuje,
za swoje czyny trzeba byc odpowiedzialnym
'Może chcę dobrze, ale przynoszę ból
I nagle wszystko wokół warte jest...
Biegnę do nikąd, choć coś mówi stój
Otwarta rana, ja znów sypię sól(...)
Zawsze muszę coś spierdolić'

Awatar użytkownika
qwerty
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: pt sty 16, 2009 3:28 pm

Post autor: qwerty » sob cze 13, 2009 7:19 pm

gosc jest poprostu smieszny, robi z siebie nie wiem kogo, jakby sam rozpieprzyl caly komunizm.. Zalozny pozorant, ot to moje zdanie ;) nie znam nikogo w mediach, ktore tak sie wychwala i ubolewa nad swoim losem co to ludzie o nim nie sadza..
np. w jednym z wywiadow, gdy redaktor sie go pytal czy dostawali pomoc finansowa ze Stanow. Powiedzial, ze nic takiego nie mialo miejsca, albo poprostu o tym nie wie. A prawda jest taka, ze kazdy kto sie choc troche interesuje, wie, ze Stany pomagaly Polakom, bo zalezalo im, aby komunizm nie przedostal sie na zachod. Dlaczego tego nie wiedzial Walesa? Bo jest pozorantem, a cala robote odpieprzal za niego sztab innych ludzi.
Gdy przejal wladze, obsadzil byle kogo, nie potrafil tego trzymac w kupie, co mialo efekty, jakie mialo..

Awatar użytkownika
bezsilna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr cze 24, 2009 4:20 pm

Post autor: bezsilna » czw cze 25, 2009 5:16 pm

jak dla mnie ta osoba nie powinna pokazywac sie w mediach ja jakbym miala tyle na sumieniu co on to sama bym sie zywcem zakopala niz mialabym czekac az ktos to zrobi..prawda jest taka ten czlowiek nic nie zrozbil pozytecznego przez jego donosicielstwo wiele ludzi umarlo z "przypadku" jak dla mnie jest klamca

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » czw cze 25, 2009 5:31 pm

dziwi mnie, ze taki "kłamaca dostał nagrode nobla... I taki "kłamaca" jest obok papieza najbardziej znanym Polakiem na świecie. Najlepiej to znależć winnego. Nikt nie pomysli ile musiała kosztować takiego człowieka ta walka z systemem. Każdy wyłącznie bazuje na niepotwierdzonych informacjach pojawiajacych sie od czasu do czasu w mediach.
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
bezsilna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr cze 24, 2009 4:20 pm

Post autor: bezsilna » pt cze 26, 2009 1:53 pm

a powiedz mi co Ty wiesz na temat tej walki solidarnosci wiesz o tym ze lech walesa nic nie zrobil procz klamania czy wiesz w czasie protestu w latach 80 on stal po drugiej stronie bramy a nie z walczacymi??? widac ze nie ktorzy malo wiedza poczytaj troche ksiazek ktore sa produkowane w "podziemiach" ale pogadaj z kims kto mieszka w gdansku to zmienisz zdanie na jego teamt i calego swiaata..on nie zwalczyl komunizmu tylko zmienil nazwe a ludzie ktorzy zadzili za komuny dalej obstawiaja urzedy albo ich rodzina

ODPOWIEDZ