Religia.tv

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Religia.tv

Post autor: Jack » śr wrz 05, 2007 9:34 am

Od października ma ruszyć nowy kanał religijny należący do grupy ITI. Zastanawia mnie czy będzie to konkurencja dla ojca dyrektora, czy może całkiem nowy twór odmienny od TV Trwam.

Co wy myślicie o tym projekcie?
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Nobody

Re: Religia.tv

Post autor: Nobody » śr wrz 05, 2007 4:24 pm

Jack pisze:Od października ma ruszyć nowy kanał religijny należący do grupy ITI. Zastanawia mnie czy będzie to konkurencja dla ojca dyrektora, czy może całkiem nowy twór odmienny od TV Trwam.
W jakich sieciach będzie dostępny? Cyfra+?
Co wy myślicie o tym projekcie?
Mam nadzieję, że nie będzie to program pokroju Trwam (cały czas modlenie się...) tylko będą programy o różnych religiach, różnicach kulturowych etc, etc.

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » śr wrz 05, 2007 7:35 pm

Jak ma w nazwie 'religia' to mi to już się nie podoba ;/ pewnie będzie to stacja typu Trwam i tyle ;/ modlenie i msze i inne cuda ;]

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt wrz 07, 2007 6:26 pm

Wg. mnie przy odbiornikach w tym czasie, można spotkać wszystkie babci i panie w podeszłym wieku niż ludzie w wieku 30-40 lat. Nie mówiąc już o dzieciach i młodzieży.
Porażka... mogli by zrobić jakiś nowy muzyczny kanał albo z bajkami :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt wrz 07, 2007 8:12 pm

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Taki kanał religijny jest bardzo potrzebny. A jeśli będzie podejmował tematy ściśle związanie z religią i unikał polityki to może być bardzo ciekawa propozycja dla każdego choćby odrobinę wierzącego.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt wrz 07, 2007 8:14 pm

Ja jestem odrobinę wierząca i mnie nie zaciekawi...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt wrz 07, 2007 8:31 pm

Skąd ta pewność?

Poza tym napisałem:
to może być bardzo ciekawa propozycja dla każdego choćby odrobinę wierzącego.
a nie, że każdego zaciekawi.

Poza tym każdy wierzący powinien przynajmniej od czasu do czasu jakoś pogłębić swoją wiedzę o wierze. Zawsze można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy.

Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyniknie.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt wrz 07, 2007 8:35 pm

A ja miałam na myśli że mnie nie zaciekawi, ani nie będzie dla mnie ciekawą propozycją. Ale to tylko moje skromne zdanie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob wrz 15, 2007 7:48 pm

Proponuję się rozejrzeć po religijnych kanałach Europy Zach. i USA. ITI nigdy nic nowego nie wymyśliło, zawsze zżynają z tamtych rejonów
"Kasa, Misiu, kasa"
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz wrz 16, 2007 11:48 am

W sumie tak. Świetnie dzisiejsze czasy opisują słowa: "za darmo to można dostać wpier... na mieście albo żółtaczkę w szpitalu".

A jeśli będzie we miarę znośny i nie będzie powtarzał błędów popełnianych przez media kontrolowane prze ojca Dyrektora to zawsze jak na polski rynek jakaś odmiana.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

ODPOWIEDZ