Na czym ostatnio byliście w kinie....

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
kirke

Na czym ostatnio byliście w kinie....

Post autor: kirke » pn lip 24, 2006 7:24 pm

Na czym ostatnio byliście w kinie :?:
Jaki film polecacie... a jakiego lepiej nie oglądać :?:

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn lip 24, 2006 8:24 pm

Skrzynia umarlaka dzisiaj. Jak wracałem do domu samochodem, to złapałem kapcia. I mnie cholera strzela, że się zachciało jechać do kina !
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pn lip 24, 2006 9:33 pm

Ja też ostatnio na Skrzyni Umarlaka. Film porównywalny z pierwszą częścią. I oczywiście spora dawka humoru dostarczona przez kapitana Jack`a Sparrow`a. Zakończenie trochę denerwujące, bo nie kończy wątku. No i trzeba będzie iśc na trzecią część. Jak komuś się podobała jedynka to polecam.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

kirke

Post autor: kirke » wt lip 25, 2006 6:31 am

a ja byłam na "skoku przez płot"... polecam... super kreskówka... 8-) ale ze słodkim zakończeniem 8-)

rumianek

Post autor: rumianek » wt lip 25, 2006 7:50 pm

A ja ostatnio byłam na "miłość na zamówienie". Może nie był to jakiś ambitny film, ale dosyć fajna komedia romantyczna:)

Kasia'91

Post autor: Kasia'91 » pt lip 28, 2006 6:56 pm

Piraci z Karaibów.
Jack pisze:Zakończenie trochę denerwujące, bo nie kończy wątku. No i trzeba będzie iśc na trzecią część.
Zgadzam się. To chyba jakiś chwyt marketingowy. Mam tylko nadzieję, że ne przeobrazi się w to we flaki z olejem, które się ciągną i ciągną, i ciągną... A Deep jest cudowny... Ach, te ruchy!
Ostatnio zmieniony pt lip 28, 2006 6:56 pm przez Kasia'91, łącznie zmieniany 1 raz.

Missundaztood

Post autor: Missundaztood » sob lip 29, 2006 2:32 am

czy ktoś widziałm może Walk The Line?

Machidiel

Post autor: Machidiel » czw sie 03, 2006 1:13 am

Angel-a - Film luca bessona,moze nie najambitniejsza historia ale dosc zabawny i ciekawy do tego nawet orginalny. Dodam, że czarno-bialy :mrgreen:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob sie 05, 2006 9:06 am

omg to było tak dawno, że nie pamiętam :P
Pewnie jakiś film historyczny z klasą - Alexander? czy Troja? Albo jeszcze coś innego...
W każdym bądź razie wolę w domu coś obejrzeć, niż pośród stada rzucających popcornem bachorów :P

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » pn sie 07, 2006 4:38 pm

Na Piratach :mrgreen:

ODPOWIEDZ