Wpadki ;)

Żarty, dowcipy, kawały, śmieszne fotki - wszystko co jest związane z dobrym humorem.
Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Wpadki ;)

Post autor: olka080 » ndz sie 10, 2008 5:20 pm

Hehe podzielcie się waszymi wpadkami przy ludziach. Coś przez co chcieliście się zapaść pod ziemię albo zasnąć i się nigdy nie obudzić.

Ja np. kiedyś w zimie idąc na przystanek poślizgnęłam się na lodzie i przy wszystkich ludziach, którzy byli na przystanku wywinęłam orła... :oops: :oops: :oops: Wszyscy w śmiech... a ja... za kiosk się schowałam :lol:

Ale największą wpadką było jak biegłam za koleżanką... było mokro, bo padało i wszędzie było pełno kałuż i błoto... poślizgnęłam się na błocie i wleciałam do ogromnej kałuży... normalnie leżałam w niej. Całe podwórko szydziło... i jeszcze cała brudna i mokra musiałam wrócić do domu... to po drodze bez śmiechu też się nie obyło :oops: Do dziś mi głupio jak o tym pomyślę ;))
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Mała_Pe
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: JaworznoOo
Kontakt:

Post autor: Mała_Pe » pt wrz 19, 2008 8:15 pm

jak ptak mi zrobił kupcię na łeb. :lol:

Awatar użytkownika
milou
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:35 pm

Post autor: milou » wt lis 25, 2008 12:48 am

myślę olka080, że twoje wpadki nie są takie straszne, przewrócić się każdemu może zdarzyć
pamiętam jak raz widziałam babcię która również na lodzie wywinęła orła, ale tu moja wpadka, bo choć zabrzmi to może trochę okrótnie zaczęłam się panicznie śmiać
bo zbawny był to widok, na szczęście w końcu się opanowałam i podbigłam jej pomóc

jedną z gorszych wpadek było też wysłanie smsa zamiast do koleżanki to do mojego ówczesnego chłopaka, niestety sms dotyczył innego chłopaka...
ale takiej wpadki jak na tej fotce:
http://www.zletrafiles.pl/galeria,4.html,1
to nie zaliczyłam......jeszcze hehehe
Ostatnio zmieniony wt lis 25, 2008 12:49 am przez milou, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzisiaj jest uczniem wczoraj.

Awatar użytkownika
mycha1991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 10:51 am
Lokalizacja: xDDDD
Kontakt:

Post autor: mycha1991 » pn gru 01, 2008 2:08 pm

moja najwieksza wpadka byla ze w gimnazjum bilam kumpele potem sie gonilam i nagle sie poslizgnelam na srodku korytarza kazdy sie ze mnie lal ehh wiele mialam wpadek ale wiekszosci moich wpadek jest zchlopakami i zwiazane z biciem

Awatar użytkownika
milou
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:35 pm

Post autor: milou » pn gru 01, 2008 4:29 pm

boże mycha ma nadzieję, że z biciem i chłopakami osobno i że nie dajesz się żadnemu damskiemu bokserowi

bo to nie wpadka tylko już grubsza sprawa
Dzisiaj jest uczniem wczoraj.

Awatar użytkownika
cebul
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 01, 2012 11:15 am

Re: Wpadki ;)

Post autor: cebul » czw mar 01, 2012 12:25 pm

polecam www.lajceps.com o co w niej chodzi?
użytkownicy strony mogą wrzucać swoje ciekawe zdjęcia filmiki itp i nawzajem oceniać. Mogą wygrać zarówno wrzucający jak i oceniający pod warunkiem, że:
-wrzucający zbiorze największą ilość pozytywnych komentarzy w ciągu tygodnia
- oceniający wystawi najwięcej pozytywów innym w ciągu tygodnia
W obu przypadkach kwota wygranej to 100 zł.
Więcej kasy można wygrać w loterii opartej na dużym lotku. Można tu typować 15 zakładów dziennie. Między losowaniami daje to 45 zakładów za darmo!!!! Wygrywają już 3 ale 350 zł można zgarnąć za 5 lub 6. Polecam!
Lajceps powstaliśmy by dawać

ODPOWIEDZ